2733
2734
عنوان

تست باردازی با شکر

54 بازدید | 7 پست

سلام دوستان 

من تقریبا ۱۵ روز از اقدامم میگذره ولی چون پریودم نامنظمه باید ۲۱ روز صبرکنم بعد بعد تست بدم 

توی نت نوشته بود که با ادرار و شکر میتونید بفهمید باردارید یا نه 

کسی این تستو انجام داده؟

من انجام دادم شکر توی ادرار حل نشد و همینطوری موند 

ببین شکرازبی بی چک گرونتره

بروبی بی بخر

وروی نعمت خدانشاش

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خخخخ بخاطر شرایطی ک دارم بی بی چک فعلا نشون نمیده  

۱۰روزبعدلقاء نشون میده

کمرگ هستش ولی نشون میده

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
پزشک گفت باید ۲۱ روز صبر کنی☹️☹️

پزشک روولش کن

ماخودمون منبع اطلاعاتیم

ازتخمک گذاری ولقاءبالای۱۰روزبگذره باردارباشی باادرارناشتانشون میده

2740