2733
2734

من سطح زبانم متوسطه خب،قبلا ۳ سال کلاس رفتم الان بعد یه مدت اومدم کلاس آیلتس ثبت نام کردم بجای کلاس های عادی.خوبه بنظرتون یا باید کلاسای عادیو ثبت نام میکردم؟

اگه کلاس آیلتسی که ثبت نام کردید کلاس خوب و اصولی و حرفه ای باشه قبلش تعیین سطح میگیره و اگه نیاز باشه جنرال انگلیش رو بهتر کنی اول میری عمومی و بعد وارد کلاس های ایلتس میشی.کلاس ایلتس یعنی کلاس نکته و تکنیک.مثل تست زدن واسه کنکور می مونه و واسه نتیجه خوب حتما باید سطح جنرالت حداقل بین اینترمدیت و آپر اینترمدیت باشه.

"‏سلام بر کسانی که شب‌های فراوان، تکیه‌گاه افراد بسیاری بودند، اما در شب‌های تنهایی خود، هیچ تکیه‌گاهی جز تنهایی نداشتند."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه کلاس آیلتسی که ثبت نام کردید کلاس خوب و اصولی و حرفه ای باشه قبلش تعیین سطح میگیره و اگه نیاز با ...

من دو سال پیش سطحم آپر اینترمدیت بود الانم تعیین سطح آنلاین شدم برای آیلتس افتادم beginner pre3

من دو سال پیش سطحم آپر اینترمدیت بود الانم تعیین سطح آنلاین شدم برای آیلتس افتادم beginner pre3

خوب یعنی سطحت به خاطر اون فاصله ای که داشتی اومده پایین.این هم کلاس جنرال هست هنوز خیلی راه مونده که وارد آیلتس و نکته و اینا بشی

"‏سلام بر کسانی که شب‌های فراوان، تکیه‌گاه افراد بسیاری بودند، اما در شب‌های تنهایی خود، هیچ تکیه‌گاهی جز تنهایی نداشتند."
خوب یعنی سطحت به خاطر اون فاصله ای که داشتی اومده پایین.این هم کلاس جنرال هست هنوز خیلی راه مونده که ...

خب الان بنظرت من همین کلاسا رو شرکت کنم اوکیه یا برم عادی ثبت نام کنم؟

2740
خب الان بنظرت من همین کلاسا رو شرکت کنم اوکیه یا برم عادی ثبت نام کنم؟

نه دیگه فرقی نداره.همین هم مثل کلاس عادیه.چه کتابی باید بخونی؟

2706