2737
2739
عنوان

بچه هایی که از زبان و آیلتس سر در میارین

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 23 پست
آره سفیره

کتاب خوبیه (البته من به عنوان یک مدرس دوسش ندارم) و آموزشگاهتم عالیه(البته برای کلاس های عمومی برای آیلتس جاهای بهتری هم هستن).دیگه ثبت نام هم کردی و راه دیگه ای رو بهتره نگم.ولی فقط بدون این مسیر پشت کار میخواد و بدون توقف باید پیش بری و ازش لذت هم ببر

"‏سلام بر کسانی که شب‌های فراوان، تکیه‌گاه افراد بسیاری بودند، اما در شب‌های تنهایی خود، هیچ تکیه‌گاهی جز تنهایی نداشتند."
کتاب خوبیه (البته من به عنوان یک مدرس دوسش ندارم) و آموزشگاهتم عالیه(البته برای کلاس های عمومی برای ...

ممنونم ازت چشم

فقط اینکه من همین کلاسا رو ادامه بدم دیگه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب خوبیه (البته من به عنوان یک مدرس دوسش ندارم) و آموزشگاهتم عالیه(البته برای کلاس های عمومی برای ...

شما سفیر رفتی؟

تجربه داری از کیفیت آموزشگاه سفیر؟(البته میدونم مربوط به استادش هم هست که چقدر باسواد باشه واینا)

منم بین کانون وسفیر دودل هستم 

برای بعداز تعطیلات میخوام برم ثبت نام کنم

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
ممنونم ازت چشم فقط اینکه من همین کلاسا رو ادامه بدم دیگه؟

قبلا هم سفیر میرفتی؟

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
2731
آره

میشه درخواست دوستی بدم راهنمایی کنید؟

شما سفیر رفتی؟ تجربه داری از کیفیت آموزشگاه سفیر؟(البته میدونم مربوط به استادش هم هست که چقدر باسوا ...

من مدرس زبان هستم.والا اگه تهرانی سفیر فوق العاده اس.البته من تا دوران کرونا رو‌ میدونم الان نمبدونم همون قدر کیفیت رو حفظ کرده یا نه.ولی من شعبه های شهرستان ها رو نمیپسندم.کتابی که جدیدا آورده هم همون کورس بوکی هست که ایران اروپا داره.کلا سفیر و ایران اروپا خیلی خوبن.ولی من به شخصه کانون رو پیشنهاد نمیکنم.از لحاظ گرمر قوی میشی ولی مکالمه نه زیاد.در مورد مدرس هم این رو بگم که مدرس ها از هفت خوان رستم میگذرن تا توی این آموزشگاههای مطرح(تاکیید میکنم مطرح) قبول بشن برای تدریس.زبان خوندن فقط ۵۰ درصد اموزشگاه و مدرس هست بقیه اش وقت و تلاشیه که زبان آموز میذاره

"‏سلام بر کسانی که شب‌های فراوان، تکیه‌گاه افراد بسیاری بودند، اما در شب‌های تنهایی خود، هیچ تکیه‌گاهی جز تنهایی نداشتند."
ممنونم ازت چشم فقط اینکه من همین کلاسا رو ادامه بدم دیگه؟

چشمتون سلامت.اره برو.ولی بی وقفه

2740