2733
2734
عنوان

آقایون سایت بیاین خواهشاً فقططط ترجیحا متاهل ها

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 58 پست
نه بیشتر بیشتر کدوم ؟ واقعا دلی بگین 

واقعا هردو 

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

بچه ندارم ولی زنمو خیلی دوست دارم 

بچه دارم بشم جفتشونو یجوری دوست دارم 

زنمو به عنوان زنم بچمم به عنوان بچم 

اما اصل زن هست تو زندگی 

بچه بزرگ میشه میره پی زندگی خودش 

زنه که تا اخر عمر باهات میمونه

2731
واقعا هردو 

مگه میشه ؟

من که مجردم حس میکنم مساوی نمیشه 

بذارین اینجور بگم 

مثلا اگه ی موقعیت باشه که جون همسر و بچه تون در خطر باشه و بتونید فقط یکی رو نجات بدین کدوم ؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
ندارم ، ولی قطعا بچه ام را 

چرا؟ 

زنت نبود بچتم نبود دیگه:/

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
بچه ندارم ولی زنمو خیلی دوست دارم  بچه دارم بشم جفتشونو یجوری دوست دارم  زنمو به عنوان ز ...

ولی من فک میکنم اصلا نمیشه مساوی دوست داشت 

یکیو بیشتر دوست دارن همه 

پایدار باشین🌷

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
مگه میشه ؟ من که مجردم حس میکنم مساوی نمیشه  بذارین اینجور بگم  مثلا اگه ی موقعیت باشه ...

من البته جدا شدم 

چنین چیزی هم هیچوقت اتفاق نمیفته و همش چرته 

هنوزم با اینکه جدا شدم خانمم و پسرم اندازه هم دوست دارم

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
قطعا همسرمون 

بچه دارین؟

ده سال دیگه میام ننیجه را میگم

اگه تو سایت بودم 🤣🤣🤣اگه زنده بودم...😂حتما 

2706