2733
2734
عنوان

شوهرم نیومد بریم خونه پدرم...😔

291 بازدید | 21 پست

ما روز اول عید اول رفتیم خونه مادرشوهرم ازونجاهم خونه ی مادربزرگ شوهرم...چون اینا خونشون خیلی نزدیک ماست...بعدش رفتیم خونه مامانم ک بابام نبود سرکارش بود...همون روزم رفتیم مسافرت تاپریشب...خلاصه من بابامو ندیدم  دیشب ک خسته بودیم امشبم شوهرم رفته ماشینشو درست کرده از صبح الان بهش گفتم در حد چن دقیقه بیا بریم خونه مامانم  پیش بابام ی سر بزنیم زشته  گف  اووووه میخاستی بری از صب من خسته م...گفتم حالا بیا بریم سرشو تکون داد گف نه...خیلی حالم بده بچه ها شما بودین حای من چیکار میکردین...خوده خودتون رو جای من بزارید چیکار میکردین؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودت برو ی سر 

بگو همسرم خسته بود نیومد 

پدردختری حالش رو ببرین

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2740
منکه فردا میرم...ولی چرا باید این نیاد؟؟چرا هرجا گف من رفتم ولی این اینجوری کرد

شاید فردا بیاد عزیزم عجله نکن امروز حال ندشاته فردا از صبح بهش بگو ،بگو عزیزم یا تایمی رو بذار امروز یه سر بریم خونه مادرم اینا دوست دارم شما هم همراهم باشی مطمئن باش خودش وقتش رو تنظیم میکنه

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

منم همسرم نیومد تا خونه پدرم ده دقیقه هم نمیشد نیومد گفت حوصله ندارم،  و قبلش من سه روز خونه شون بودم،  حتی بابام گف همسرت نمیاد گفتم دیگه نپرس مهم منم که اینجا در خدمتون هستم بده راحت با همیم چکارش دارین حالش میپرسین،  مامانم بنده خدا واسش سوغاتی گرفته بود گف بیاد بش بدم هی ی ی ی 

2706