2737
2734

مادرشوهرم بیمارستان بستری بود عمل داشت از صبح شوهرم رفته تاهفت غروب .ولی ممن زایمان کردم نیم ساعت نهایت یه ساعت اونم با خواهرش یا مادرش میومد.امشب هی زنگ میزد به مادرش.ولی به من نه

وقتی خواهرشوهر مادرشوهر حسود باشن شوهر دستش توی محبت کردن بستس در این مواقع

مخصوصا اینکه میگی همراهیش میکردن برای ملاقات

ولش کن اینروزا میگذره حساسیت نشون نده اهمیت نده محتاج محبتش نباش

خودت و بچتو پدرمادرتو عشقه

آبجی من زندگیمه❤️❤️ یا اما رضا تو عهد نمیشکنی میدونم❤️❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شاید اونجا کاری از دستش برمیاد،آخه موقع زایمان بیشتر از دست مادر آدم کاری بر میاد،شاید الان حساسی،یا شاید عمل مادرش خیلی خاص باشه

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  
2738

هیچ وقت بخاطر این مساله ناراحت نباش جایگاه مادر با همسر فرق داره تو خودت رفتاری که با مادرت میکنی باهمسرت هم همنطوری نه

خدایا امیدم به تو خواهرم رو شفا بده😢😢😢😢😢

من بهت حق میدم ناراحت بشی

ولی سعی کن همسرت متوجه ناراحتیت نشه

به مرور زمان وابستگیش به متدرش کم میشه البته منظورم علاقه نیست وابستگیه

اما اگه متوجه حساسیتهات بشه ناخواسته بیشتر به اون سمت کشیده میشه

مرد آلمانی یه زن داره یه معشوق ولی عاشق معشوقه

مرد آمریکایی یه زن داره یه دوست دختر ولی عاشق دوست دخترشه 

مرد ایرانی 4 تا زن داره 10 تا صیغه 5 تا دوست دختر 8 تا معشوق ولی عاشق ننشه 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!

شمام يا ميتوني با سياست و مهربوني بهش بگي ناراحتي يا كلن تحمل كني صبوري اگر بهش بگي شايد مثل شوهر من قاطي كنه و دعوا كنه من اخلاق همسرتو نميدونم ولي من كه ميگم بهش برميخوره و ميگه تو ميخوايي من و از مانانم جدا كني حرفيه كه مامانش ميگه شنيدم خودم

عزیزم ناراحتیت طبیعیه،،اما شاید چون مادرش سنش بیشتره ،،همسرت حساس تره ،،و این نشونه بی توجهی به شما نیست ،،خودتو ناراحت نکن و قوی تر باش

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست
2706