2752
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته از دست شوهرم توروخدا بیایید یکم دلداریم بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 44 پست
مرد آلمانی یه زن داره یه معشوق ولی عاشق معشوقهمرد آمریکایی یه زن داره یه دوست دختر ولی عاشق دوست دخترشه مرد ایرانی 4 تا زن داره 10 تا صیغه 5 تا دوست دختر 8 تا معشوق ولی عاشق ننشه

دقيقاً

حداقل به زن شون كه ميرسن ياد مامانشون ميفتن! تا قبلش نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزيزم ناراحت نباش

زن ها از وقتي ميفهن باردارن، مادري رو تجربه ميكنن

اما نه تنها بارداري يراي مردها ملموس نيس، بلكه تا مدتي بعد از تولد هم هنوز نقش پدري براشون پر رنگ نشده

اينكه كم به ديدنت ميومده رو بزار به حساب بهم ريختگيش ازين ك تو نقش جديدي يعني پدر شدن قرار گرفته ! يا از فاصله اي ك  فكر ميكرده بينتون ايجاد شده ترس داشته، يا اينكه مطمئن بوده خواهر و مادرت در كنارت هستن و تو تنها نيستي

بايد قبل از زايمانت براش توضيح ميدادي احتياج داري كنارت بمونه

غصه نخور عزيزم 

اين نيز بگذرد

من تو عقد تپش قلب گرفتم داداشام بردن منو بيمارستان شوهرم سه ساعت بعد اومد اونوق خواهرش معده ش فقط يكم سوزش داش سريع رف خودش برد بيمارستان و تا صبح بالا سرش بود ...متاسفانه درك مردا پايين ..نميدونن وقتي زن گرفتي يني ي خانواده جديد داري و بچسبي به زندگيت

دقيقاًحداقل به زن شون كه ميرسن ياد مامانشون ميفتن! تا قبلش نه

شوهر من که منو هم طراز با خانوادش میدونه خودشم میگه نه بیشتر نه کمتر ولی من فکر میکنم در شرایط مساوی اونا رو ترجیح بده 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
مرد آلمانی یه زن داره یه معشوق ولی عاشق معشوقهمرد آمریکایی یه زن داره یه دوست دختر ولی عاشق دوست دخترشه مرد ایرانی 4 تا زن داره 10 تا صیغه 5 تا دوست دختر 8 تا معشوق ولی عاشق ننشه

اووووف...یادمه اوایل ازدواج اینو خواهرشوهر مجردم با چه ذوقی واسم خوند  

محبوبه جان مردهای ایرانی مثل شوهر شما زیادن.پسرها اگر از مادر محبت ببینن هیچ کس رو واقعا به اندازه مادرشون دوست ندارن.دومین مساله اینکه تو عشق و عاشقی و توجه درست و مدیریت بجا در روابط زناشویی خیلی ضعیفن...انگشت شمارن مردهایی که کاملا بدونن نیازها و احساسات زن چیه و زن رو با حرف و احساس به خرج دادن اشباع کنند.در مورد مدیریت بین خانواده نسبی و سببی و اینکه مشکل رو با مدیریت حل کنند ضعیفند.بعد از مدتی تاحدی برات عادی میشه و کمتر اهمیت میدی.اون عوض نمیشه اما طرز تفکر و توقع تو تا حدی تعدیل میشه و این یه نوید خوبیه

ولی من احساس میکنم بعد چندسال زندگی مشترک مثلا 7،8سال تازه مردا اولویت زندگیشون رو میفهمن کیه

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
شوهر من که منو هم طراز با خانوادش میدونه خودشم میگه نه بیشتر نه کمتر ولی من فکر میکنم در شرایط مساوی اونا رو ترجیح بده

منم متاسفانه همين حس رو دارم

البته بايد اعتراف كنم كه خودم هم قرار به انتخاب باشه، ١٠٠٪‏ خونواده ام رو انتخاب ميكنم، اين هم البته نتيجه ٨-٧ سال زندگي با كسيه كه طرز فكرش اينه

پدرشوهر م یه ساله فوت کرده.ازیه لحاظ میترسه از اینکه مادرش هم از دست بده.

مادرش خوبه اصلا توقعی نداره از ما کلا از بچه هاش.چندبار زایمانمو بهش گفتم.گفته حول شدم گل نگرفتم شیرینی نگرفتم خودش اعتراف کرد که کارش اشتباه بود ولی من نمیتونم ببخشمش

انقد حرصم گرفته از صبح شش صبح رفته بیمارستان تا هفت غروب وقتی هم اومد خونه بداخلاق بداخلاق بود منم محلش نذاشتم فقط یه جا گفتم تو که میخای بداخلاقی کنی مجبوری از صبح.بمونی تاغروب.

سرشام هم گفتم چه خوب گذاشتن از صبح بمونی تا الان چون تو بیمارستان من موقع زایمان تو نموندی

2706