2733
2734
عنوان

باج گیری پسر از دختر

732 بازدید | 62 پست

سلام خسته نباشید 

یکی از دوستان من در سن 13 سالگی وارد رابطه میشه ب دلیل یک سری از مسائل عاطفی بعد گذشت مدتی از این آقا پسر جدا میشه 

حالا دوست من نزدیک 17 سالشه و این پسر به بهانه های مختلف به دوست نزدیک میشه حتی به دوستای دوستم نزدیک شده برای این که بتونه دستم راضی به رابطه کنه ، به گفته خود پسره از دوستم عکس داره که چند باری تهدید کرده‌بود که به خانواده نشون میدم ، خانواده دوستم خانواده مذهبی هستن و اصلا این جور چیزا تو خانوادشون قفله ، سر همین مسئله دوستم خیلی میترسه از تهدید این آقا حدودا 2 سالی میگذره ولی هنوز که هنوز گاهی ایجاد مزاحمت میکنه ، خود این پسره انگاری 22 سالش میشه حدودا ، ماها بهش پیشنهاد دادیم به خانوادت بگو ولی میترسه  ، از طرفی این پسراگ چیزی داشت عملی میکرد، نمیدونم واقعا من خیلی نگرانشم 

لطفا اگ پیشنهادی نظری دارید ک کمک میکنه بگید 

رابطه ی چیز متظورته؟

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توی این شرایط اصلا نباید ترسید

اگر داخل فضای مجازی تهدید کرده میتونید ازش شکایت کنید

ولی بهترین کار اینه که حداقل به مادرش بگه که در جریان باشن

خیلی از ادمایی که به اجبار وارد رابطه با شخصی شدن توی همین شرایط بودن و اینکه لحظه به لحظه شرایطشون بدتر شده یعنی هر مرحله که دختره پیش بره مدارک بیشتری گیر پسره میاد و بیشتر میتونه تهدید کنه

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
2740

یکی از دوستای من همچین داستانی داشت هی ترسید و چیزی نگفت اول دو س تا عکس بود الان هی پیش رفتن ب رابطه کشیده و پسره همچنان اگه کاری ک میخاد انجام نشه تهدید میکنه

یکی از دوستای من همچین داستانی داشت هی ترسید و چیزی نگفت اول دو س تا عکس بود الان هی پیش رفتن ب رابط ...

دیشب داشت تن میداد که به زور دعوا راضیش کردیم نکنه ، ولی میترسم دو از چشم ما زندگیشو تباه کنه

[QUOTE=333229847]ببین بگم اصلا نترس و ب پسره بگه ازت شکایت میکنم هر غلطی میخوای بکن[/QUO گفتیم بهش ...

ببین اگه بتونید توی چت یا پیام از زبون خودش بکشید یعنی اعتراف کنه ک مزاحمت ایجاد کرده و تهدید کرده همونو شات بگیرید میتونید با همون بترسونیدش

بعدم این اگع فیلمی یا عکسی داشت رو میکرد ب نظرم دروغ میگه 

سعی کنید اعتراف و از طریق پیام بگیرید ازش ک شمارش مشخص باشه

دیشب داشت تن میداد که به زور دعوا راضیش کردیم نکنه ، ولی میترسم دو از چشم ما زندگیشو تباه کنه

میخای شماره رفیقت و بدی من باهاش حرف بزنم؟ خیلی این چیزا رو دیدم و رفیق خودم هنوز داره عذاب میکشه

از کدوم شهرید؟

ببین اگه بتونید توی چت یا پیام از زبون خودش بکشید یعنی اعتراف کنه ک مزاحمت ایجاد کرده و تهدید کرده ه ...

والا همین به ذهنم رسیده موضوع این ما اصلا شماره طرفو نداریم تا این حد کار به کارش نداریم تو یه محل زندگی میکنن 

بهشم میگیم چیزی ازت نداره این دیده خانواده مذهبی داری از این طریق نقطه ضعف بهش نشون دادی 

وقتی مطمن نیستید عکس داره پس چرا نگرانید؟ داره زر میزنه...به دستت بگو اتفاقا تهدیدش کنه که اگه باز بیایی مزاحمم بشی میرم مراجع قانونی میگم که تهدیدم میکنی با عکسای خصوصی و میگم درخواست بی شرمانه داری...بگه شاید بابای من کتکم بزنه و زنداییم کنه و...ولی قانون و بابام صد در صد تورو جرواجر میکنن...پس حواستو جمع کن

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2706