2733
2734
عنوان

باج گیری پسر از دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 62 پست
دیشب داشت تن میداد که به زور دعوا راضیش کردیم نکنه ، ولی میترسم دو از چشم ما زندگیشو تباه کنه

احتمالا تباه کرده 

همونموقع ها احتمالا تن به سک‌‌س داده و حس میکنه از اون لحظه ها دست پسره عکس هست 

وگرنه از چهارتا عکس کم و بیش لختی هیچکس نمیترسه 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
دیشب داشت تن میداد که به زور دعوا راضیش کردیم نکنه ، ولی میترسم دو از چشم ما زندگیشو تباه کنه

هیچ غلطی نمی تونه بکنه . هر چقدر بیشتر بترسه اون بیشتر شاخ می شه . اگر تهدید کرد فیلم اگر تونست ازش بگیره و تهدید متقابل بکنه . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخای شماره رفیقت و بدی من باهاش حرف بزنم؟ خیلی این چیزا رو دیدم و رفیق خودم هنوز داره عذاب میکشه ا ...

بیخشید میدونم نیت شما کمکه ولی نمیتونم این کار کنم حقیقتا 

حالا به اینشون میگم بیان داخل اکانت بنده تا نظرات دوستان ببین 🙏

2728
ااین که یک اشتباه دوبار تکرار کنه کار عاقلانه نیست 

اگه قبلا اینکارو کرده باشه الان ذهنیتش اینه که من دستش اتو دادم حالا چه فرقی میکنه عکساش از من قدیمی باشه یا جدید 

ولی این اقا اگه عوس داشت اینهمه صبر نمیکرد 

یا لاقل یکی از عکسارو براتون میفرستاد تا جدیش بگیرین 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
اگه قبلا اینکارو کرده باشه الان ذهنیتش اینه که من دستش اتو دادم حالا چه فرقی میکنه عکساش از من قدیمی ...

دقیقا خوب گفتید

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2738
ااین که یک اشتباه دوبار تکرار کنه کار عاقلانه نیست 

انجام بده این کار هی ادامه پیدا می کنه حتی اگر هم عکس و فیلم هم نگرفته باشه حتما خواهد گرفت . هر چی سلطه باشه به نفع خودشه . گیرم بچه گی یه خریتی کرده  از دیوار حاشا بالا تر نداریم که 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
انشالله 

دمت گرم سر منم شیره مالیدی . آخه حداقل اون دم خروس رو بکن . 

2706