2752
2734

یادتونه یک ماه پیش گفتم بابام این خونرو که خریده تصمیم گرفته به نام مامانم بزنه ؟ الان تقریبا کابینت هاش تموم شده و مامانم خونه رو کامل ندیده میریم ببینیم منم مامان بزرگم مریضه مامانم چند ماهه اون نگه میداره خاله هام کمکش نمیکنن و منم چند روز پیش با بابام دعوا کردم به نظرتون قایمکی کیک‌ بخرم ببریم اونجا بخوریم ؟ فقط نمی‌دونم چجوری با تاکسی و اون همه وسایل تو دستم ببرم

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بجای کیک، چیپس و پفک و آلوچه بگیر

فقط 40 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
2731
با کی میخوای بری برای دیدن، کیک رو برای کی میگیری  متوجه نشدم من

مامان بابام میرن امروز برای تمیز کاری منم می‌خوام شب برم اونجا 

مامان بابام میرن امروز برای تمیز کاری منم می‌خوام شب برم اونجا 

بنظرم تو خونه خودتون جشن کوچیکی بگیر، یه شام خوب بپز، برگشتن از تمیزکاری خستگیشون در بره

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
بنظرم تو خونه خودتون جشن کوچیکی بگیر، یه شام خوب بپز، برگشتن از تمیزکاری خستگیشون در بره

غذا گذاشتن بلد نیستم ولی آخه من می‌خوام برم ببینم چجوری شده 

حالانفهمیدم متاهلی یامجرد؟

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
2706