2733
2734
من یک سالی میشه روش شیو بیکینی رو تغییر دادم. 

رنگ بیکینی قهوه ای روشن هست البته لبه ها...آیچون بیوتی گرفتم اونم یک هفته اس میزنم تغییر جزئی مشاهده کردم...لیزر واقعیتش میترسم خدایی نکرده مشکل به وجود بیاد...چن باررهم اسکراب آبلیمو و جوش شیرین زدم احساس کردم عفونت میاره و زرد چوبه هم تاثیر کمی دیدم...اعتماد به نفس دارم اما میخوام بدن عالی داشته باشم.... راهنمایی کنید مرسی

بودَنِتـ شُد آرامِشـِ قَلبـِ مَنـ♥️✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رنگ طبیعی اونجا تیره است و همین قشنگه به زور سفیدش نکنید

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2738
شنیدم سفیدآب و آبلیمو یا گلاب خوبه

بله ترکیب گلاب و سفید آب رو چن بار امتحان کردم احساس کردم جذب واژنم شده و خدایی نکنه کیست و عفونت میاره...گذاشتم کنار

والا لیزر رفتم راحتم خیلی دیر به دیر شیو میکنم ولی برام مهم نیست چه رنگی باشه راستش خیلی وقته اونجا رو نگاه نکردم ببینم چه رنگیه 😂😅البته به همسر آدم هم بستگی داره من که هرجوری باشم شوهرم ستایشم میکنه واسه همین خیلی اعتماد به نفس گرفتم بعد ازدواج 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
نه عزیزم بخاطر شیو با تیغ و پوشیدن لباس زیر و محیط نمناک تیره هست ...رنگ اونجا صورتیه🙂

بلله یک سال هست لباس زیر رو حذف کردم موقع بیرون رفتن و پریودم میپوشم....شیو با تیغ رو حذف کردم یکساله....موقع رطوبت هم پاک میکنم..

فک نکنم راهی داشته باشه مگر با لیزر و روش های جدید که با دستگاه انجام میشه کرم گاتبو هم خیلی تبلیغش ...

آیچون بیوتی گرفتم تاثیر جزئی دیرم

2706