2737
2739
عنوان

کاش میشد می‌زدمشون 😐🙄

191 بازدید | 6 پست

بچه‌م طفلک تو حدود سه سالگی گیر پسرعموی وحشیش افتاده که دو سه ماه ازش کوچیکتره. چون مادرش طلاق گرفته مراقبن کسی چپ نگاهش نکنه. رو دادن بهش این هواااا. امشب با کله داشت میزد تو سینه‌‌ی بچم. با شوهرم دوتایی جلو سرش رو گرفتیم. شوهرم عصبانی شد که چقدر این بچه رو لووووس کردید. بابای بچه و مادرشوهر اینا بهشون شدیدا برخورد که بچه‌ست دیگه .... کاش لوس بود. به قدری وحشی و خودخواه شده که هرچی تو زندگی ما هم ببینه میخواد و باید تقدیمش شه. فعلا تنها کار منطقی که با شوهرم میکنیم اینه که مهمونی‌هاشون رو نمیریم و اینجا هم در حد ضرورت ۱۰ دقیقه رفتیم سر بزنیم... خدارحم کرد مثل بقیه چند ساعت ننشستیم باهاشون. از امشب شروع کردم فیزیکی و کلامی به روشون آوردن که بچه‌‌ی من حریف تمرینی این عتیقه‌ی بی‌تربیت شما نیست. قطع رابطه نمیشه کرد ولی هرچی سکوت کنی جلو این مدل آدمهای خودخواه وحشی بدتر میشن. 

کاش خدا کمک کنه هرکی بچه دار میشه شعور تربیت هم خدا بهش بده. نه مثل برادرشوهر من که نسنجیده زن گرفت و زودم بچه دار شد و الانم تاوان بچه لوس کردن خودش و مادرش رو ما باید بدیم. 

طفلک اون بچه بی مادر و خاکتوسر اون مادر عوضیش_و ایول ب خانواده شوهرت ک دوسش دارن و اذیتش نمیکنن _صبر کنین تا بزرگ شه ،بچه گناه داره و بی تقصیره  بنظر من 

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طفلک اون بچه بی مادر و خاکتوسر اون مادر عوضیش_و ایول ب خانواده شوهرت ک دوسش دارن و اذیتش نمیکنن _صبر ...

دوست دارن؟ اینکه اجازه بدن بقیه رو بزنه و همه چیز حتی وسایل بچه‌ی من مال اون باشه دوست داشتنه؟! نه بزرگوار خود مردهای خانواده‌شون صداشون در اومده که دارن یه بچه‌ی خودخواه نامتعادل با مشکلات روحی بارمیارن. بعدا همین بچه تحمل یه شکست ساده رو نداره ... اینکه بچه بقیه رو بزنه و از تذکر ناراحت شن بیشعوریه. نه دوست داشتن.‌ بعدم‌من مسئول اون بچه نیستم که ملاحظه کنم و دلم بسوزه. من دلم برا بچه‌ی خودم‌میسوزه که چنین مادربزرگ احمق و عموی خودخواهی داره و این وحشی مثلا همبازیشه

2728
دوست دارن؟ اینکه اجازه بدن بقیه رو بزنه و همه چیز حتی وسایل بچه‌ی من مال اون باشه دوست داشتنه؟! نه ب ...

نمیدونم فک کردم میگی هواشو دارن و از گل نازک تر بهش نمیگن _شاید عوارض طلاق باشه _کمتر برو خونشون رفتیم چش از بچت برندار و سایه ب سایه دنبالش باش 

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
نمیدونم فک کردم میگی هواشو دارن و از گل نازک تر بهش نمیگن _شاید عوارض طلاق باشه _کمتر برو خونشون رفت ...

همین کار و دارم‌ میکنم فعلا. بس که تا الان ساکت و مظلوم بودم توقع واکنش ازم ندارن. عوارض طلاقه و همینطور پزهایی که بابت اون عروس ملعون بهم داده بودن و فکر نمیکردن اینقدر آزارشون بده ...