2733
2734
عنوان

خانومای باحجاب میشه یه دقه بیاید

148 بازدید | 21 پست

تا ب حال شده از حجاب خسته بشید؟

من قبلا محجبه نبودم و خودم خدا بخواد ۳ سال و نیمه باحجابم خیلی بهتر از قبل ینی قبلشم خطلی بی حجاب نبودم اما راحت بودم.

اما ن تنها مانتو و اسنایل هایی که دوست دارم لباس پوشیده واسش نیس ت بازار همه قدا ۷۰ ۶۰ حتی ۷۵ ۹۰ هم مانتو نبود لیاساییم ک بلندن یا خیلی خانومانس و من میخوام اسپرت یاشه یا عبا هستن

امروز خسته شدم از حجاب ک ن لباس واسش پیدا میشد ن اونایی ک هست رو دوس دارم همشون زنونه و مجلسی ان اکثرا .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدوز عزیزم .چرا سخت میگیری 

البته با مانتو کوتاه تر هم میشه حجاب خوبی داشته.مثلا شلوار گشادتر. کلا استایل با حجاب رو میشه با مانتو کوتاه هم داشت.

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍
2742
پارچه بخر بده بدوزن  اتفاقا جدیدا خیلی زیاد شده مدلهای حجاب

اره ولی یا دامن دارن یا اونقد خانومانس ک من واسه روزمره اسپرت میخوام تمام اسپرتا و خوشگلا یا کوتاس یا استین نداره یا جلوبازه کامل

مامانم چادری شده اینقد خوشحاله  میگه اخیش دغدغه مانتو و روسری و شلوار از گردنم افتاد  ی مانتو کوتاه ساده و شلوار ساده میپوشه  چادرو زیپشو میکشه میگه خدایا شکرت  😂❤️🙌

واسه سلامتی امام زمانمون{ اللهم صل علی محمد و آل محمد فعجل فرجهم }

من خیلی مدل اسپرت میبینم که مناسبه محجبه هاست البته من اهواز زندگی میکنم شاید شهر شما کمتر بیارن

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
هر جور دوس دارى لباس بپوش مهم اينه خودت توش راحت باشى احساس نكنى جلفه يا معذب باشى .

ب هرحال استانداردای حجابو هرچی دارم کم میکنم همش داره کمتر میشه وگرنه اونام جلف نیس اما تا باسن بود همه مانتوها بلندا هم همشون زنونه و سن بالا بودن

ب خدا بی حجاب بودن خیلی کم دردسرتره

2740

خسته نشدم 

گاهی لعنت بر شیطون وسوسه شدم که مثلا خوشرنگ تر بپوشم یا یه کم ارایش مثلا یه کِرِم ولی خدا کمک کرد وارد گناه نشدم

خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
بدوز عزیزم .چرا سخت میگیری  البته با مانتو کوتاه تر هم میشه حجاب خوبی داشته.مثلا شلوار گشادتر. ...

اره ولی اینا خطلی خیلی کوتاه بود مثلا باسن رو هم کامل نمیپوشوند وگرنه کوتاه خودم با گشاد میپوشم

تازه ی سریا میگن همینم خوب نیس ولی من قبول ندارم مهم حجاب و عدم جلب توجهشه

خسته نشدم  گاهی لعنت بر شیطون وسوسه شدم که مثلا خوشرنگ تر بپوشم یا یه کم ارایش مثلا یه کِرِم و ...

خوشرنگی ربطی ندارخ تا زمانی ک چشم همه رو ب خودتون خیره نکنید من همه رنگ میپوشم خیلیم عادیم مث همه ن جلفه ن هیچی تازه حجاب زیبایی داره و خیلیم شاده.

من خیلی مدل اسپرت میبینم که مناسبه محجبه هاست البته من اهواز زندگی میکنم شاید شهر شما کمتر بیارن

نمیدونم والا من خودم اصالتا خوزستانیم فک نمیکردم اهواز باشه چون شهر اوپنیه ؛ اما اینجا ک نبود من تهران و کرح رو دیدم

خوشرنگی ربطی ندارخ تا زمانی ک چشم همه رو ب خودتون خیره نکنید من همه رنگ میپوشم خیلیم عادیم مث همه ن ...

درک میکنم منم همین فکر داشتم ، ولی من صورتم چهره ای که اگه مثلا رنگ روشن مثل صورتی و سفید بپوشم حتی ارایشم نکنم جلب توجه میکنه و دقت کردم دیدم بله!!!! برای همین چون به عهده مکلفم هست زینت تشخیص بده سعی کردم سنگین تر بپوشم

خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
نمیدونم والا من خودم اصالتا خوزستانیم فک نمیکردم اهواز باشه چون شهر اوپنیه ؛ اما اینجا ک نبود من تهر ...

تهران منم ندیدم غیر یه مزون که اونم عبا داره

2706