2733
2734
عنوان

خانومای باحجاب میشه یه دقه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 21 پست

من خودمم با حجابم اگر خدا قبول کنه 😊 تو اینستا یک عالمه پیج هست ک مانتو هایی پوشیده با قد مناسب، انواع و اقسام مدل و رنگ ها هست. تو مغازه ها دنبال مدل های خوب نگرد اصلا 

مثلا daily design 

Maryam design 

Hanita 

بازم هست ها

درک میکنم منم همین فکر داشتم ، ولی من صورتم چهره ای که اگه مثلا رنگ روشن مثل صورتی و سفید بپوشم حتی ...

نمیدونم منم پوستم سفیده همینطوره ولی قرمز هم ک میپوشم توجه خاصی جلب نمیشه حتی کمی ارایش هم کمرنگ دارم شاید بستگی ب مدل لباس هم داشته باشه خلاصه ک توجهی جلب نمسشه خداروشکر و عاشق رنگای روشنم‌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خودمم با حجابم اگر خدا قبول کنه 😊 تو اینستا یک عالمه پیج هست ک مانتو هایی پوشیده با قد مناسب، ان ...

مرسی عزیزم میدونم همشونو دارم ولی خانومانس همشون اصن لباس اسپرت ندارن ولی اینایی ک گفتی رو نداشتم میرم نگاه میکنم مرسی 

مرسی عزیزم میدونم همشونو دارم ولی خانومانس همشون اصن لباس اسپرت ندارن ولی اینایی ک گفتی رو نداشتم می ...

تو همین پیج ها بگرد اسپرت هم پیدا میکنی 

پیج زیاده اما من حضور ذهن ندارم. سرچ کنی میان بالا 

من خودم از همین پیج ها خرید میکنم. هر از چند گاهی هم ایونت میزارن توی تهران. تمام مزون های خوب یکجا جمع میشن میتونی راحت خرید کنی. فکر کنم حداقل صد تا برند هستند

ایونت آوان هم سرچ کن. حتما تو اردی بهشت هم برنامه میزارن. من قبل بارداری چند بار رفتم خرید کردم

2731
تو همین پیج ها بگرد اسپرت هم پیدا میکنی  پیج زیاده اما من حضور ذهن ندارم. سرچ کنی میان بالا ...

مرسی عزیزم ارا رفتم باید بازم ببینم ایشالا اسپرت پیدا کنم خسته شدم ب خدا امروز میگفتم دگ نمیخام باحجاب باشم اصن چرا اینقد سختی بکشم خدا هم ک توجه نکرد بهم حلاصه قاطی کردا بودم

مرسی عزیزم ارا رفتم باید بازم ببینم ایشالا اسپرت پیدا کنم خسته شدم ب خدا امروز میگفتم دگ نمیخام باحج ...

حتما خودتو اذیت میکنی تو انتخاب لباس، من خودم هم عبا میپوشم هم مانتو اسپرت هم پیراهن، البته بیشتر میدم خیاطی. 

چادر هم اینقدر گرون و اعیونی شده که مهمونی ها جده مدل دار میپوشم 😊