2737
2734

من تو شرایط خیلی سختی دارم درس میخونم ایران نیستم و به زبان انگلیسی دارم درس میخونم بچه دارم همش در حال بدو بدوام ولی با این حال شاگرد اول هستم تو کلاس، بچه های دیگه معمولا زبان انگلیسی زبان مادریشونه و همه مجرد هستن و تو خوابگاه خود دانشگاه ولی من دانشگاهم با خونه ۱.۵ ساعت فاصله داره، تو تمام امتحانا همه تقلب میکنن تا اینکه چند روز پیش امتحان حسابداری داشتیم که من دو روز مدام داشتم میخوندم سر جلسه امتحان دیدم همه بچه ها با گوشی عکس میگرفتن از صفحه کامپیوتر و میزدن تو Chatgpt و جواب میدادن، بعد که رفتم بیرون همه خوشحال بودن که ممره خوبی گرفتن منم واقعا یه لحظه دیگه از فشاری که روم بود قاطی کردم و رفتم پیش استاد گفتم خسته شدم از چت جی پی تی این عادلانه نیست که همه تقلب میکنن. از اون روز همه باهام بد رفتاری میکنن خودمم از کترم پشیمونم لطفت سرزنشم نکنید واقعا از نظر روحی داغون شده بودم

Belle سابق
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توعم تقلب میکردی خب

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
2740

کارت درست بوده

ساده ای اگه بخاطر یه عده بی ارزش راهتو ادامه نده زحماتتو به باد بدی

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
چرا تو خودت تقلب نکردی؟

من توی ایران معلم بودم و واقعا هیچ وقت نقلب کردن رو دوست نداشتم با خودم میگم هر نمره ای بگیرم حق خودمه ولی درست میگی اینکه اونا تقلب کردنم به من ربطی نداشت

Belle سابق
کارت درست بوده ساده ای اگه بخاطر یه عده بی ارزش راهتو ادامه نده زحماتتو به باد بدی

باورت میشه به همسرم میگم دیگه نمیرم دانشگاه با اینکه این دو ترم انقد زحمت کشیدم😔

Belle سابق
2706