2737
2739

من چند سال پیش پسر یکی از فامیلای نزدیک(پس یکی از داییام) اومدن خواستگارم چندسالی اومدن و رفتن خلاصه بهم خورد و این اصرار بیتر از جانب خانوادم بود هرچند ان پسر ماشاا... هز هرلحاط قیافه تحصیلات همه چی عالی بود خصوصا اخلاق

بعد ازدواج کرد

و ماشاا... خانومش هم خیلی خوشگل و همه چی تمومه

گذشت تا اینکه پسر یکی از دایی های دیگم چندماه پیش اومد خواستگاریم دوبار خانوادم جواب رد دادن بعد به خودم گفت  من گفتم نه 

چند روز پیش این داییم و خانومش اومدن خونه ما رو کردن به مادر من خونه فلانی هم رفتین عید دیدنی بچشون هم بدنیا اومده؟

منطورش خونه خواستگار سابق من بود که فامیل هست

مادرم گفت نه

امشب هم انگار همون پسرداییم و خانومش تو تالار به مناسب تولد بچشون هم افطاری دادن هم جشن گرفتن

همه فامیل رو دعوت کرد بجز خانواده ما

مادرم امروز رفته بود خونه مادر بزرگم زن داییم بوده( همون زن داییم پسرش الان خواستگارمه) به مادرم گفته امشب فلان حا دعوتیم نمیدونم چی کادو ببرم و فلان 

ینی تا مارو میبینه حرفو میکشونه سمت خونواده اون یکی داییم و پسرش

من خودم میدونم زن پسر داییم خیلی خانومه باکمالاته اما این زن داییم هربار منو میبینه تعریفشو میکنه ماشاا... جاریم چه عروسی گیرش اومده و اینا

انقدر حرف زده و زده به مادرم از فلان پسرداییم که الان انقدر خوشبختن و فلانن و بهمان که مادربزرگمم عصبی شده گفته نمیره مهمونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمالن دوس نداره شما عروسش بشین

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
2740
چرا شما را دعوت نکردن؟؟

همه فامیل میدونن اون پسرداییم چندسال خواستگار من بود و تو هر مهمونی خانومش بدونه من هستم نمیان

مادربزرگم همه رو دعوت کنه نمیان

هرچند دختره از من سرتره ها ولی خب انگار از من خوشش نمیاد هرچند من مشکلی باهاش ندارم

معلومه تو کل فامیل تو چشمی و همه خواهانتن

نه اینطور نیست کلا فامیل ما همه با خودی ازدواج میکنن ولی رفتار زن داییم برام عجیبه از یه طرف تعریف میکنه دلم میخواد عروسم بشی و قربون صدقه میره جلوی پسرش وقتی پسرش نباشه هی حرف از کمالات زن خواستگار سابق من میزنه

نه اینطور نیست کلا فامیل ما همه با خودی ازدواج میکنن ولی رفتار زن داییم برام عجیبه از یه طرف تعریف م ...

منظورش اینه زن پسر منم نشی میره ازدواج میکنه با یکی بهتر از تو 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706