2737
2734
عزیزم. اول رابطه معاشقه کنید بعد. رابطه اینجوری لذت بخش

به درد نمیخوره عزیزم یک ساعت معاشقه داشتیم شایدم بیشتر ولی انگار نه انگار تکون نمیخوردم انگار بدنم بی حس شده فقط درد رو حس میکردم به شدت هم خشک شدم دیگه افتضاح

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
من ۱۳ هفته و دیر به دیر رابطه داریم که اخیرا اصلا نمی تونم انجام بدم

به خودت سخت نگیر مهم آرامش خودته.

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی😍😍نازنین پروردگارم خودت مواظب تو راهیای من باش،بهت ایمان دارم می دونم سالم و سلامت بغلشون می کنم تو همیشه پشت و پناهم بودی و هستی و خواهی بود.🙏🏻🤩               انشالله هر کی هر آرزویی داره هر چی زودتر براش تبدیل به خاطره بشه الهی آمینننن.😍😍🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول رابطه رو یجور دیگه شروع کن که سریع تموم شه اذیت نشی

بدبخت تمام تلاششو کرد که اماده شم ولی اونقدر معاشقه طول کشید و دیدم خبری نیست از خودم نا امید شدم گفتم ولم کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
2728
به خودت سخت نگیر مهم آرامش خودته.

وقتی اینجور میبینمش ارامشو از دست میدم این هفته اینجور شدم قبلا اذیت میشدم اما الان برام غیر ممکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
از مقعدی. رابطه نداشته باش اینجا نمیتونم بگم. پیام بفرست بهت بگم

نه عزیزم مقعد چیه اون که مکروه من منظورم رابطه اصلیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
سخت نگیر این روزا هم میگذره.چند وقته بارداری؟

۱۳ هفته و دو روزمه ممکنه بهتر بشم یا به فکر درمان باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
2738
وقتی اینجور میبینمش ارامشو از دست میدم این هفته اینجور شدم قبلا اذیت میشدم اما الان برام غیر ممکنه

به نظرم به خاطر تغییرات هورمونا ست‌.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی😍😍نازنین پروردگارم خودت مواظب تو راهیای من باش،بهت ایمان دارم می دونم سالم و سلامت بغلشون می کنم تو همیشه پشت و پناهم بودی و هستی و خواهی بود.🙏🏻🤩               انشالله هر کی هر آرزویی داره هر چی زودتر براش تبدیل به خاطره بشه الهی آمینننن.😍😍🤲🏻🤲🏻
اره دقیقا باردار شدن کلی مکافات داره

خیلیییی فکر نمی کردم انقدر سخت باشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای کاش فقط بی میل بودم ببخشید اصلا تحریک نمیشم فقط زحر میکشم بدنم قفل میشه و دخول غیر ممکن دوست دارم ...

درکت میکنم،چند هفته هستید؟

همسرتون باید درک کنن

حالا دخول انجام ندید