2733
2734
اگه دکتر منع نکرده باشه میتونی رابطه داشته باشی من از اول تا آخر بارداری رابطه داشتم تو هفته هم دو ...

نه من دکتر منع نکرده اما توانایی رابطع ندارم اصلا اگه راهکاری چیزی هست یا باید برم پیش متخصص

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هفته های اول در حد عادی و معمول بود بعد که فهمیدم دوقلوعه و باید حواسم باشه دیگه همونم نیست البته دک ...

من ۱۳ هفته و دیر به دیر رابطه داریم که اخیرا اصلا نمی تونم انجام بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
2728
نه من دکتر منع نکرده اما توانایی رابطع ندارم اصلا اگه راهکاری چیزی هست یا باید برم پیش متخصص

خب شرایط شما اینجوریه هفته ای یه بار انجام بدید

من تو بارداری اولم خودم خیلی دوست داشتم یعنی پدر شوهرمو در آوردم ولی تو بارداری دومم مثل شما بودم 

هر کس یه جوری میشه به خودت سخت نگیر آرامشتو بهم نریز

اخه بعد بچه هم انقد ادم‌درگیر میشه که دیگه یا وقت نمیشه یا از خستگی فرصتش نیست. افسرده نمیشن این مر ...

چرا تازه ناراحت شد اولین بار نیست اخه نصف رابطع میگم تموم کنه چون بدنم یاری نمیده برم پیش دکتر زنان میتونه قرصی چیزی بده بهتر شم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
2740
خوب اگه صرفا موضوع همسرته بدون دخول انجام بدید

فقط به خاطر اونه که بدون دخول حس بدی داره من که اصلا میل ندارم وقتی حرف رابطه رو میزنه نفسم تنگ میشه بدنم خود به خود قفل میشه اخه سخته نه ماه بدون دخول رابطه داشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
خب شرایط شما اینجوریه هفته ای یه بار انجام بدید من تو بارداری اولم خودم خیلی دوست داشتم یعنی پدر شو ...

ای کاش فقط بی میل بودم ببخشید اصلا تحریک نمیشم فقط زحر میکشم بدنم قفل میشه و دخول غیر ممکن دوست دارم گریه کنم اونموقعه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
2706