2737
2739
عنوان

یاد تاپیکای عکس بازی بخیر

| مشاهده متن کامل بحث + 4101 بازدید | 232 پست

فکر. کنم اگر. از. تاپیک خارج بشی برگردی امکان حذف نداری مطمین نیستم 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعتراف ميكنم كه هي ميرفتم چك ميكردم ببينم مسي تونسته عكسشو پاك كنه يا نه 😂😂😂

خیلی هم به پاک کردن من اعتباری نیست فردا سایت قاطی میکنه عکسمو پخش میکنه صفحه اول :))))

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731

اکثراً از سایت رفتن منم میام اینجا دیگه حوصلم سر میره چون هیچ چیز جذاب و خوندنی نداره که همه رو دور هم جمع کنه 

من هر روز بیش از پیش به این راز پی میبرم که تو خلق شده ای برای من تا زیباترین زندگی را برایم بسازی. دوستت دارم
وای آلوچه...دقیقا مثل آلوچه ای لپای سفت و لبهای آبدار ...دهنمو آب انداختی خوبه من مرد نیستم

خخخخ.اوهوم لپ دارم.ولی وزنم 50کیلو هست.فقط صورتم تپلیه.خخخ

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
2740
مسی بهت میخوره۲۵ ساله باشی ولی بزذگتری فکر کنم ۰۰۰قیافت به دل میشینه راستی

35 ساله ام    هیییی پیر شدم روزگار

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
و بعد از چند تا پست( فكر كنم سه تا) هم قبليها رو ديگه نميشه ويرايش كرد

عجبا...پس مواظب باشم زیاد وراجی نکنم :)))

نمیدونم چرا ما دهه ۶۰تیا اینقد زود پیر شدیم منم باورم نمیشه ۲۸سالم شده .۳۵که اصلاااا بهتون نمیاد

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
35 ساله ام    هیییی پیر شدم روزگار

مسی جون نفرمایید خانم گل هنوز. جوانی و. خوشگل پیر. چیه 😡

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2706