2733
2739
عنوان

یاد تاپیکای عکس بازی بخیر

| مشاهده متن کامل بحث + 4101 بازدید | 232 پست

میاین تاپیک من واسه لباس نظر بدین؟ احتیاج به همفکری دارم

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1327512/%d8%a8%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c%d8%af-%d9%86%d8%b8%d8%b1-%d8%a8%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%db%8c%d9%be%d9%85-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%db%8c%d9%87-%d8%ac%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%a7%d8%b5?postId=42442706

بیا اینم عکس

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعطيل كردن تاپيك كه پر ويرايش پست هم محدود معلومه عكس بازي تعطيل ميشه تاپيكها هم كم رونق ترن

اره واقعا.الان نمیشه کلا یک پست رو پاک کرد یعنی؟

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
2728
دلیلش اینه که دیگه قابل پاک کردن نیس

فیلی عکس کاربریت عالی چقدر دوستش دارم فروغ همیشه برام جالب بوده 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
دیروز. خانم تهرانی تاپیک زد. گفت تغییرات زمان میبره

خيلي خنده داره

زمان ميخوان كه چيزايي كه قبلا تو سايت بوده رو بهش اضافه كنن

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2738
فیلی عکس کاربریت عالی چقدر دوستش دارم فروغ همیشه برام جالب بوده

ماه پنهان من عاشق اون بخش زندگی فروغم که با حسین همین پسربچه ی توعکس بوده. اصلا حس توی این عکس دیوونم می کنه. می تونم ساعتها بهش خیره بشم

دیدین ؟ لایک کردین؟ پاک کنم؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
بیا اینم عکس

سلام خانم خوشگل ماشالله عزیزم همیشه خوشبخت باشی 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
ماه پنهان من عاشق اون بخش زندگی فروغم که با حسین همین پسربچه ی توعکس بوده. اصلا حس توی این عکس دیوونم می کنه. می تونم ساعتها بهش خیره بشم

دقیقا ان لحظه جواب پسر. بچه به فروغ ناب ترین لحظه فیلمه مخصوصا ان خنده شیرینش