2737
2734
عنوان

دعوا با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2268 بازدید | 110 پست
عیکی نداره تو سیاست داشته باش خودت خوبه مادری بگو مادرت برو ببینش برات زحمت کشیده و...

اصلا دخالت نمیکنم ک بره نره چون شوهرم از تو همونم ی چیزی در میاره میبینی ک سر ی چیزی ک حق داشتم وسایلمو میخواستم طلبکار شد ازم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من کاری کردم ؟؟مادرش خودش مقصره بقران ..عقد بودیم با شوهرم دعواش شد روحم خبر نداشت گفته بود زنت تحری ...

عزیزم خانواده ی شوهر منم خیلی کارا کردن ولی هیچ وقت پشت سر اونا غیبت نکردم با شوهرم علیه اونا حرف نزدم رابطه رو قطع نکردم فقط مدیریت کردم 

حتی با وجود همه ی اینا گذشته رو عقده نکردم همیشه به همسرم میگم به پدر ‌مادرت برس خدمت کن بهشون که خیرش بیاد تو زندگیمون 

همسرت اولاد اوناست برده ی شما که نیست 

زندگی با کینه نتیجه ش میشه دشمنی و سردی 

من به یاد ندارم یبار هم غیبت شوهرم رو پیش خانواده م یا کسی کرده باشم 

هیچ  وقت از بدی هاش به کسی نگفتم 

تا وقتی گارد بگیری و عیب های خودت رو نبینی زندگیت همینه 

بجای دشمنی خودت رو تغییر بده با محبت و‌ارامش زندگیت رو مدیریت کن 

در مورد خانواده ی همسرت با سیاست پیش برو نه. دشمنی 

قبل از آنكه بميريد ؛ بميريد
انقد دعواها رو کش ندین ،بخدا دنیا ارزش نداره ،تو کوتاه بیا بزار اونم نرم بشه،یه مدت گذشت بعد با آرام ...

اتفاقا در نظرم بود ی مدت فقط بگم چشم ببینم از عصبانیتش کم میشه یا پروتر میشه

2738
اصلا دخالت نمیکنم ک بره نره چون شوهرم از تو همونم ی چیزی در میاره میبینی ک سر ی چیزی ک حق داشتم وسای ...

ببخشید اگه چیزی گفتم که باعث ناراحتیت شد قصدم کمک بود انشالله خودتو درست کنی و ارامشوو به زندگیت بر گردی چون تو طریق آرامشی...

اتفاقا در نظرم بود ی مدت فقط بگم چشم ببینم از عصبانیتش کم میشه یا پروتر میشه

هرچی لجبازی کنی ،اون بدترش رو میکنه ،هی ازهم فاصله تون بیشتر میشه ،ب خانواده ش فرصت دخالت و توهین میدی

الهی امضای خدا پای همه آرزوهات💖💖💖
ذهنم خیلی درگیره خوابم نمی‌بره همش اعصابم خورده همش حرفای مادرش رفتار خانوادش میاد تو ذهنم باورت میش ...

عزیزم برو خداتو شکر کن شوهرت تا جایی که تونسته پشتت وایساده و ازت حمایت کرده و جواب بی احترامیای خانوادشو داده این یه پوئن مثبته، من چی باید بگم که یذره پشتم نبود اخرشم پشتمو خالی کرد خانوادشو گرفت، خانوادشم زندگیمو نابود کردن و جهازمو دزدیدنو و خیلی کارای دیگه کردن، برو قدر همسرتو بدون و بهش اهمیت بده تا بفهمه توهم پشتشی دست از لجبازیت بردار 

عزیزم خانواده ی شوهر منم خیلی کارا کردن ولی هیچ وقت پشت سر اونا غیبت نکردم با شوهرم علیه اونا حرف نز ...

مادرش گفته زنت نیاد نمیخوام ببینمش اون تورو از من دور کرد شوهر منم گفته تو خودت باعث دوری من شدی زنم چیکارست دلیلاشم تو پستای بالاتر گفتم 

هربار شوهرم پیام میداد داریم میایم اونجا مادرش می‌گفت خودت بیا خوش اومدی ..من بیعارم میرفتم 

ببخشید اگه چیزی گفتم که باعث ناراحتیت شد قصدم کمک بود انشالله خودتو درست کنی و ارامشوو به زندگیت بر ...

خواهش میکنم عزیزم 

اینکه وقت گذاشتی خیلی ازت ممنونم 💜💜

هرچی لجبازی کنی ،اون بدترش رو میکنه ،هی ازهم فاصله تون بیشتر میشه ،ب خانواده ش فرصت دخالت و توهین می ...

ای بابا 😭والا خواسته من سخت نبود ک اینجوریش کرد الآنم دست پیش گرفته از دیروز ک رفته هیچ سراغی از من نگرفته 

2706