2752
2734
عنوان

من و همسرم (همسرداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 92406 بازدید | 4149 پست

من تازه با این تاپیک آشنا شدم و بسیاااار ممنونم ا تمام کسانی که نقش داشتن تو شکل گیری یه تاپیک منسجم و از همه مهمتر اصولی و به صورت علمی 

پاینده و سر بلند باشید 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
ممنون اقای صدیق منش که وقت گذاشتید و جواب دادید.در ارتباط با بچه من نگران بالا بودن سنم هستم و جدای از اون دوسال پیش که فرصتی پیش امد و من تونستم با یک مشاور صحبت کنم ایشون این پیشنهاد رو دادن و گفتن همسر شما بیش از حد به فکر مسایل خانوادگیش هست و ذهنش تماما درگیر اونهاست و وابستگی داره بهتره برای کم کردن این وابستگی بچه دار بشید.این پیشنهاد رو بعد از صحبت با همسرم به من گفتن.بابت کتاب ها ممنون دانلودشون کردن و حتما مطالعه میکنم چون زیاد اهل خواندن کتاب هستم. و حتما سعی میکنم خریداریشون هم بکنم.امیدوارم با خوندن این کتاب ها  به راه حل های جدید دست پیدا کنم.سپاسگذارم

با سلام
ضمن احترام به نظر همکارم من با ایشان در این زمینه توافق نظر ندارم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
می خوام امروز براتون چند نکته در مورد روانشناس ها و مشاورین بگم تا برای انتخاب بهتر عمل کنیم و همینطور اگر زمانی از اطرافیان ما نیاز داشت بتونیم راهنمایی خوب یداشته باشیم

تفاوت روانشناس با روانپزشک:
روانپزشک دارو تجویز می کنه اما روانشناس این اجازه رو نداره
روان شناسان بالینی دارو ها رو به خوبی می شناسن(اگرچه روانشناسان عمومی هم در درسهاشون هست) و می تونن پیشنهاد بدن اما نسخه نمی نویسن .
خط اول درمان در بحث های روانپزشکی تجویز دارو است.
در مورد داروها و درمان دارویی مفصل براتون توضیح خواهم داد...

2731
با سلامضمن احترام به نظر همکارم من با ایشان در این زمینه توافق نظر ندارم ...

من واقعا تو زندگی ها دیدم که با بچه دار سدن نه تنها بهتر نشده که بدتر هم شده. ببخشید ببخشید این دقیقا راهکار خاله زنکیه. برای ابن که زندگی و شوهرتو نگه داری فقط بچه دار شو. بزار شوهرت پایبند بچه بشه. مرد نخاد بمونه با ده تا بچه هم میره. 

اول باید مشکل رو جل کرد بعد بچه دار شد. این نظر منه. چون واقعا من دیدم که چه اتفاق هایی میوفته. مخصوصا وقتی مرد راضی به بچه دار شدن نباشه

روانکاو کیست؟
روانکاو روانشناس و یا هر فرد دیگری است که به مدت حد اقل 2 سال و هفته ای حداقل 1 الی 2 جلسه خودش روانکاوی شده باشد.
نکته: اگر جایی در تابلو و یا کارت ویزیت، سایت و ... دیدید نوشته شده روانکاو حتما باید مطمئن بشید این دوره سپری شده باشه.
اگر فردی روانکاوی کنه بدون این که دوره فوق رو سپری کرده باشه (که متاسفانه زیاد هم هستن) مثل این می مونه که یک پزشک جراحی کنه مثلا شکم یا سر یک نفر رو باز کنه ول کنه بره ...تصور کنید چی می شه
روانکاوی یک رویکرد یا نظریه در روانشناسی است که مدت زمان طولانی تری فرد در اون وارد می شه برای بعضی مشکلات روانکاوی واقعا لازمه و مفید ...یک روانشناس می تونه روانکاو باشه یا نباشه (که شرط بالا حتما الزامی هستش)

سلام روز خوش 

آقای صدیق منش مشکل اساسی من با همسرم اینه که متاسفانه تحت هیچ شرایطی بلد نیست از واژه قشنگ "نه" استفاده کنه و همین موضوع باعث شده که اطرافیان یه جورایی سواستفاده بکنند ...میخواستم بدونم به چه صورت میشه با این مشکل برخورد کرد ؟؟؟

یکی از بستگان ما که 20 سال سن بیشتر ندارن با همسرشون از اول مشکل داشتن. گویا اقا یه کس دیگه رو میخاسته براش نگرفتن، اینم لج کرده. بعد از دو سال زد و خورد و بدون رابطه پیش مشاور میرن. مشاور محترم به فامیل ما مبگه تو بشین خونه شوهرت درس بخون کلاس برو. کارهاتو بکن. مدرکتو گرفتی طلاق بگیر. حالا ایشون هشت ماهه باردارن دنبال کارهای طلاق و البته هنوز دخترن. یه خانوم باردار که همسرشون با ضرب و شتم از خونه انداختتش بیرون. حتی این مشاور گفته هر کاریت کرد تو حرفی نزن شکایت نکن. بمون تو خونه ات. حالا بعد این همه ایشون نه مدرکی داره برای ضرب و شتم و بیرون انداختن و .... هزار مدرک دیگه. 

واقعا این راهنمایی زندگی یه بچه رو نابود میکنه. 

روانکاو کیست؟روانکاو روانشناس و یا هر فرد دیگری است که به مدت حد اقل 2 سال و هفته ای حداقل 1 الی 2 جلسه خودش روانکاوی شده باشد.نکته: اگر جایی در تابلو و یا کارت ویزیت، سایت و ... دیدید نوشته شده روانکاو حتما باید مطمئن بشید این دوره سپری شده باشه.اگر فردی روانکاوی کنه بدون این که دوره فوق رو سپری کرده باشه (که متاسفانه زیاد هم هستن) مثل این می مونه که یک پزشک جراحی کنه مثلا شکم یا سر یک نفر رو باز کنه ول کنه بره ...تصور کنید چی می شهروانکاوی یک رویکرد یا نظریه در روانشناسی است که مدت زمان طولانی تری فرد در اون وارد می شه برای بعضی مشکلات روانکاوی واقعا لازمه و مفید ...یک روانشناس می تونه روانکاو باشه یا نباشه (که شرط بالا حتما الزامی هستش)

وای ممنون. من هیچ وقت فرقشون رو نمیفهمیدم

سلام می خوام امروز براتون چند نکته در مورد روانشناس ها و مشاورین بگم تا برای انتخاب بهتر عمل کنیم و همینطور اگر زمانی از اطرافیان ما نیاز داشت بتونیم راهنمایی خوب یداشته باشیم

سپاس آقای صدیق منش به خاطر تمام مطالب خوبتون

یکی از بستگان ما که 20 سال سن بیشتر ندارن با همسرشون از اول مشکل داشتن. گویا اقا یه کس دیگه رو میخاسته براش نگرفتن، اینم لج کرده. بعد از دو سال زد و خورد و بدون رابطه پیش مشاور میرن. مشاور محترم به فامیل ما مبگه تو بشین خونه شوهرت درس بخون کلاس برو. کارهاتو بکن. مدرکتو گرفتی طلاق بگیر. حالا ایشون هشت ماهه باردارن دنبال کارهای طلاق و البته هنوز دخترن. یه خانوم باردار که همسرشون با ضرب و شتم از خونه انداختتش بیرون. حتی این مشاور گفته هر کاریت کرد تو حرفی نزن شکایت نکن. بمون تو خونه ات. حالا بعد این همه ایشون نه مدرکی داره برای ضرب و شتم و بیرون انداختن و .... هزار مدرک دیگه. واقعا این راهنمایی زندگی یه بچه رو نابود میکنه.

اخر باردارن یا دخترن ؟

Shake it! shake it!
سلام روز خوش آقای صدیق منش مشکل اساسی من با همسرم اینه که متاسفانه تحت هیچ شرایطی بلد نیست از واژه قشنگ "نه" استفاده کنه و همین موضوع باعث شده که اطرافیان یه جورایی سواستفاده بکنند ...میخواستم بدونم به چه صورت میشه با این مشکل برخورد کرد ؟؟؟

سلام
(چقدر جالب گفتید واژه قشنگ نه ). همراه باهاش حس کردم مقدار زیادی هم حرص و لج داشتن بود معلومه که کلی ناراحت شدید و این مدت اذیت شدید ...
خب خودش چه حسی داره؟ آیا خودش هم خسته شده یا نه واقعا با این موضوع راحته ؟
یا اینکه ناراضی هست و می گه چیکار کنم نمی تونم نه بگم...
و سوال بعدی اینکه  بیشتر به کیا نه نمی گه ؟و نه نگفتنش در مورد چه کسانی و چه مواقعی شما رو بیشتر می رنجونه؟

2706