2733
2734
اعصاب نداری ها مگه دعوا داری؟؟منظورم اینه اسمی مثل عسل درسته فارسیه اما توی قران اومده و جز اسامی مذهبی حساب میشه.گرفتی؟؟

چون تو قرآن اومده که مذهبی نیست.

بهش میگن اسم قرآنی نه مذهبی.

بعدشم وقتی تو قرآن اومده یک کلمه عربی هست نه فارسی

فکر کنم عده ی کمی باشن که با شما هم عقیده باشن فاطمه چون هنوز هم خیلی از مذهبیون این اسم رو انتخاب میکنن با این که دهه ی بیستی هست ( اسم مادربزرگ منه) ولی هنوز هم زیاد شنیده میشه و خوش آهنگم نیست (اسم خودمم فاطمه ست اگر میتونستم عوض کنم حتما میکردم) ولی معصومه و زهرا و زهره انصافا دهه چهلی نباشن نهایتا دهه پنجاهی باشن

من اسمم ن فاطمه اس ن معصومه ن این اسم ها ولی این جور حرف زدن شما توهین به اسم بقیه میشه دلیل نمیشه چون شما خوشت نمیاد به اسم بقیه توهین کنی.

اگر تکیه گاهت خدا باشد زمین نخواهی خورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون تو قرآن اومده که مذهبی نیست.بهش میگن اسم قرآنی نه مذهبی.بعدشم وقتی تو قرآن اومده یک کلمه عربی هست نه فارسی

ببخشد اما توضیح بده قران اگه مذهبی نیست پس چیه؟؟؟

اگر تکیه گاهت خدا باشد زمین نخواهی خورد
2731
ببخشد اما توضیح بده قران اگه مذهبی نیست پس چیه؟؟؟

مذهبی به اسم های فاطمه،زهرا،و.....که اسم شخص بوده میگن.

اسمی که فقط به عنوان یک کلمه تو قرآن اومده،نه به عنوان شخص یک کلمه قرآنیه،نه مذهبی

مثل همین عسلی که شما میگی

بچه ها با هم دوس باشین. منم فک میکنم هر اسمی که تو قران اومده مذهبی نیس وگرنه اسم عدس و مورچه و  اینام تو قران اومده و دلیل نمیشه آدم چون این اسامی تو قران اومدن بذاره رو آدم. ولی به هر حال نظر هرکس محترمه واسه خودش باید به نظر هم احترام بذاریم

زهرا

عطیه

عالمه

محبوبه

ملیحه

فهیمه

راضیه

حلما

حدیث

نورا

فائزه

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2740
  1. آره ملیکا هم قشنگه 
  2. البته ما میگیم melika
  3. درستش maleka هست
شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
من اسمم ن فاطمه اس ن معصومه ن این اسم ها ولی این جور حرف زدن شما توهین به اسم بقیه میشه دلیل نمیشه چون شما خوشت نمیاد به اسم بقیه توهین کنی.

چون میگم خوش آهنگ نیست و قدیمی هست توهین کردم؟ حالت خوبه؟ حتی اگر من بگم چه اسم زشتی باز هم نظرم هست توهین نیست درحالی که همچین حرفی نزدم هرچند بنظرم اسم های قشنگی نیستن و اسم خودم هم فاطمه ست متوجهی نظرم رو گفتم توهینی متوجه نه شخص خودم نه هیچ کس دیگه ای هست

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد --- خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

زهرا ریحانه زینب رقیه اینا بنظرم اسم مذهبیه ولی یه توصیه دوست عزیزم اگه میشه اسم جدیدتری برای بچت بذار چون عقیده شما محترمه ولی شاید دخترتون در آینده از اسمشون ناراحت بشن یه دوستی من داشتم اسمش یه اسم مذهبی بود خیلی غصه میخورد اصلا توی دانشگاه اسمشو میگفتن گریه میکرد کلی رفت و اومد تا اسمش عوض کنه که نشد افسرده شده بود شما به بچتون در آینده فکر کن این همه اسم خوشگل وشیک 

السلام علیک یا ضامن آهو یا امام رضا😍

توی شناسنامه یه اسم جدید و خوشگل بذارین و بایه اسم مذهبی تو خونه صداش بزنین اینطوری بعدا که دخترتون بزرگ شد تو دانشگاه و مدرسه اگه دوست نداشت اسم شناسنامه ایش بگه

السلام علیک یا ضامن آهو یا امام رضا😍

عزيزم انتخاب اسم خيلى مهمه

حتى ميگن اسم هر شخص بر شخصيتش تاثيرگذاره

ما حديث داريم كه از حقوق فرزند بر پدر و مادر اينه كه نام خوب واسش انتخاب كنن

شما هم بشين فكر كن ببين چه اسمى واست شيرينتره و البته معناى خوبى داره

من خودم بسيار به اسم محياسادات علاقه داشتم چون يكى از دوستان دبستانم اسمش محياسادات بود كه من دوسش داشتم

بعدها با همسرم كه سيد هستن ازدواج كردم و خوشحالم كه ميتونم اسم محياسادات رو روى دخترم بزارم البته انشالله اگه صاحب دختر بشم

شما هم خودت خوب فكر كن و سبك سنگين كن سرچ كن توى نت حتماً اسم خوشكل پيدا ميكنى

همیشه باید یکی را دوست داشت تـــــــو همیشـــــه آن یکـــــیِ مــن هستـــــی !❤️

2706