2733
2734

دوست عزيز اسم هاي مذهبي زيبا هستن ولي يه اسم قشنگ بزار

تو اسماي مذهبي (حلما) خيلي قشنگ تره

يه سري ادما هستن كه از اسم هاي مذهبي و قديمي خجالت ميكشن

به فكر اين نباش كه جامعه الان چي هستش،به اين فكر كن كه اينده ي دخترت كه اكثريت جامعه رو اسم هايي از قبيل (النا و ركسانا و اراميس و رادين و ماهان و ارتين و .....) ميچرخه و اينجور اسم ها مناسب اينده هستش كه دختر نازت از اسم قديميش سر خورده نشه

اسم هاي خيلي خاص و قشنگي هست

مثلا ايليا شايد مذهبي به نظر نياد،ولي لقب حضرت علي از يك دين ديگه بوده

خيلي بگرد دنبال اسم و معناي اسم

نامدار باشه دخترت الهي

السلام عليك يا علي بن موسي الرضا🕌اي خداي بزرگ تورو به ابروي خانم زهرا و اولادش و امام رضا قسم ميدم كمكم كن😭فقط اهنگ عشق ٢ از احسان خواجه اميري،هرجا گوش دادي ياد من بيوفت و برام يه صلوات بفرست لطفا😪🙏🏻
ببخشد اما توضیح بده قران اگه مذهبی نیست پس چیه؟؟؟

عزیزم این ک نشد حرف 

هرچی ک تو قران اومده مذهبیه!

زیتونم تو قران اومده پس مذهبیه!بذاریم رو بچه هامون😂😂😂😂

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این ک نشد حرف هرچی ک تو قران اومده مذهبیه!زیتونم تو قران اومده پس مذهبیه!بذاریم رو بچه هامون😂😂😂😂

ببخشد به نظر شما عسل مگه اسم نیست      تو قران هم اومده

اگر تکیه گاهت خدا باشد زمین نخواهی خورد
ببخشد به نظر شما عسل مگه اسم نیست    تو قران هم اومده

گلم عسل اسم ی ماده اس حالا ماها برداشتیم اسم دخترش کردیم 

معنیشم ک روشه 

نه خود کلمه نه معنیش هیچ چیزی از مذهب نمیرسونه!

اگر تو قران اومده فقط میشه گفت یک کلمه عربیه همین!

قمر رو شما کلمه عربی میدونی یا اسم مذهبی؟!

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2728

عسل اسم هست وای صرف اینکه تو قران اومده نمیشه بگیم اسم مذهبیه. چون مثلا عدس و پیاز و انجیر و زیتونم تو قران اومده ولی ما هیچ وقت نمیذاریم رو بچه مون

عسل اسم هست وای صرف اینکه تو قران اومده نمیشه بگیم اسم مذهبیه. چون مثلا عدس و پیاز و انجیر و زیتونم تو قران اومده ولی ما هیچ وقت نمیذاریم رو بچه مون