2752
2734
عنوان

کیکم خراب شد 🥲

633 بازدید | 32 پست

بیکینگ پودر نزدم جلوی چشمم بود ولی یادم رفت بزنم 

خمیر شده پفم اصلا نکرده 🥲💔 

حالا  چکارش کنم بریزم سطل آشغال ؟

کاربری قبلیم تعلیق شد کاربر قدیمی ام :(

اسی جان ومامانایی که فرزند کلاس اولی یاابتدایی دارین ،حتماتت تاپیکمو ببینین

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میتونی خرد کنی و دسر درست کنی حیف نشه ولی میگی خمیر شده خیلی خمیره؟؟؟؟

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
من کیکو در هر شرایطی می‌خورم 😂😂❤️

مث من 😂😂😂

همه میدونن کیکام مالی نیس سمتشم نمیان 😂😂😂

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻

شکلاتیه؟

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
پودر کنم بعدش چیکارر کنم 

بعدش مواد دسر بیسکویتی و درست کن 

یه لایه مواد یه لایه کیک خرد شده یه لایه بازم مواد 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2706