2737
2739
عنوان

میخام بدونم حق بامنه یا شوهرم یامن زیادی سخت میگیرم📸🤷

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 46 پست

خودت قبل از اینکه اون بگه یه کاری بکن تا چیزی نگه. 

مقدار کار و طرز فکر درباره کارکردن عروس هم در خانواده های مختلف فرق داره.

ولی خودت رو بزار جای اونا ، اگه قبلش زیاد کارکرده باشن و مثلا شام پخته باشن و خونه رو جمع و جور کرده باشن و خسته باشن کمکشون کن. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن زوده   آدم عاقل زود عکس العمل بد نشون نمیده   حوصله کن به وقتش بگو   دوران نامزدی ا ...

غلط میکنن زن آدم نیست سنگه !!باید کوتاه بیام خودمو مثل پله کنم پاشو بزاره روم بره بالا من هیچ!!!

ولا من میخام دعوا وبحث کنم که دلم خنک بشه و ددیگه این کارو نکنه

مردا یجورین که باهاشون لج کنی باهات لج میکنن داد بزنی داد میزنن اروم حرف بزنی ارومم حرف میزنن البته بستگی ب درک و شعور طرف هم داره ی جوری بگو نه سیخ بسوزه نه کباب با پنبه سر ببر

2731
بعید میدونم با حرف رفتارشو اصلاح کنه  مثلا اگه بگی هر وقت کمک لازم باشه خودشون ازم کمک میخان خ ...

حق نداره توجمع بگه تو گوشم ازم خوااهش میکنه یا تو گوشیش میگه وقربون صدقه میره منم خر میشم

ببین اولا زیاد خونشون نرو یعنی شوهرت نفهمه ک عمدی نمیری باید بازیگر قهاری باشی بعدشم وقتی ب خانوادش میرسی کم حرف بزن زیاد صمیمی نشو سرسنگین باش برای کارکردن هم جلو شوهرت یکم الکی کارکن ولی شوهرت نبود نه خلاصه الان بهش بگی نمخام کارکنم بیشترلج میکنع باید باسیاست پیش بری

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
حق نداره توجمع بگه تو گوشم ازم خوااهش میکنه یا تو گوشیش میگه وقربون صدقه میره منم خر میشم

علتش چیه؟

تا حالا ازش پرسیدی که چرا انقد اصرار داره همه جا کار کنی؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

من کلا طرفدار بحث نیستم خودمم اصلا اینکارو نمیکنم.اما تو اینجور مسائل بنظرم یه دعوا درست حسابی راه بنداز ک تا ابد یادش نره دیگه جرات نکنه ادامه اش بده.درضمن بنظرم از سمت خانوادش بهش میگن زنت رو بلند کن کار کنه.

2740
علتش چیه؟ تا حالا ازش پرسیدی که چرا انقد اصرار داره همه جا کار کنی؟

میگه جاری دیگم کار نمیکنه همه ازش بدشون میاد حتی خودم تو بزار مثل اون نشی ،

درحالی که بنده خدا یا ظرف میشوره یا سفره جمع میکنه اااصلا ندیدم بیاد بیکار بشینه ،نمیدونم چرا اینجوری میگه

حق با شماست 

دفعه بعد که دعوت شدید یا همسرتون گفت بریم خونه فلانی شما خیلی مودبانه و متین میگی من دوست دارم برم مهمونی بهم خوش بگذره ولی خونه اقوام شما همش مجبورم پاشم کمک کنم بعدشم کلی کمردر میگیرم پس ترجیحم اینه کلا نرم زیادم نرو که عادی و پیش پا افتاده بشی هربارم میری قشنگ تیپ بزن مثل مهمون رفتار کن 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
2706