2733
2739
عنوان

کمپین اعتراضی نسبت به روند تغییرات در نی نی سایت * به ما بپیوندید *

| مشاهده متن کامل بحث + 4491 بازدید | 263 پست

من جز کمک هدفی دیگه نداشتم اینجا..

متنی نخواستم بپیچم که شما میگی..

من خودم همیشه با کاربرا بودم تا مدیریت..

اما چون یچیزی میدونم که این راهش نیست..

این راه ساده ترین راه و راحت ترینه نه بهترین.. اگه دنبال راحتی راه هستین که راه خوبیه اما اگه دنبال نتیجه هستین که این راهش نیست..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام دوستان. من هم معترضم و ناراحت.

اما به دلایل شخصی لایکم رو پس گرفتم چون تهعد اخلاقی برای من ایجاد میکرد.

هر چند تموم سعیم رو میکنم که این چهار روز نیام.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

دوست قديمي عزيز خودت اذيت نكن عزيزم هر جور راحتى گلم

اين اعتراض براى امنيت خود ما است كه واقعا الان نيست 

قطارى سمت خدا میرفت،هم مردم سوار شدند،وقتى به بهشت رسیدند همه پیاده شدند یادشان رفت مقصد خدا بود نه بهشت.

از درکت ممنونم عزیزم. منم متوجه هستم. و موافق. چند تا پست هم در توضیح اشکالات سایت نوشتم در تاپیک خانم تهرانی. هر چند بیش از اینهاست ولی واقعا تمرکز و توانش رو نداشتم.

خیلی ازت ممنونم.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738

متشکرم عزیزم. خدا نگهدارت باشه. فقط خواهشی دارم خدااااای ناکرده قرار بر رفتن از این سایت شد... که خدا نکنه... قبلش شما و باقی دوستان ایمیلی چیزی به همدیگه بدیم، همدیگه رو تو این دنیای بزرگ گم نکنیم... بحث چند سال دوستیه....

منم موافقم اصلا این سایت دیگه جذابیت گذشته رو نداره با اینکه مدته کمیه عضو شدم ولی چند سال خواننده خاموش بودم و خیلی برام لذت بخش بود اون سایت قبلی کارایی این سایت جدید واقعا خیلی برام وقت گیره

سفارش بهترین ماسک گل سرخ ضد جوش اکنه کک لک روشن کننده. پودر لاغری وچاقی معجزه  پودر افزایش تخمک و اسپرم. پودر ضدعفونت شستشو ...شماره ارسال 09133636094

خب قاعدتا هر کسی برای خودش یه ارزشی قائل هست . یکی سعی می کنه برای خودش بهترینها رو بخواد و برای رسیدن به حقوقش تلاش کنه و در نهایت حتی اگر بهش نرسید هم لااقل از خودش راضی باشه. یه کسی هم هست که به هر بلایی سرش بیارن راضیه و ترجیح میده سکووووووت کنه و خب گاهی توی  این قضیه یه زیرآبی هم بره.

مسلما کسی که برای خودش  و وقتش ارزش و شان قائل بشه، می تونه حتی در اینجا هم طلب حقوق کنه .

اونی سکوت می کنه که اینجا بیشتر براش یه محل نمایش هست. همونایی که میان الکی الکی شو بازی می کنن برای بقیه و خب اگر نیان اینجا در دنیای واقعی و بین کس و کارشون نمی تونن اون روی واقعیشون رو مخفی کنن.

برای اینها فرقی نمی کنه قالب سایت چی باشه و امنیت کاربر  در چه حد باشه. براشون مهم اون عرصه تخلیه روانی و به به و چه چه دوتا آدمی هست که هنوز نشناختنشون

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

خب قاعدتا هر کسی برای خودش یه ارزشی قائل هست . یکی سعی می کنه برای خودش بهترینها رو بخواد و برای رسیدن به حقوقش تلاش کنه و در نهایت حتی اگر بهش نرسید هم لااقل از خودش راضی باشه. یه کسی هم هست که به هر بلایی سرش بیارن راضیه و ترجیح میده سکووووووت کنه و خب گاهی توی  این قضیه یه زیرآبی هم بره.مسلما کسی که برای خودش  و وقتش ارزش و شان قائل بشه، می تونه حتی در اینجا هم طلب حقوق کنه .اونی سکوت می کنه که اینجا بیشتر براش یه محل نمایش هست. همونایی که میان الکی الکی شو بازی می کنن برای بقیه و خب اگر نیان اینجا در دنیای واقعی و بین کس و کارشون نمی تونن اون روی واقعیشون رو مخفی کنن.برای اینها فرقی نمی کنه قالب سایت چی باشه و امنیت کاربر  در چه حد باشه. براشون مهم اون عرصه تخلیه روانی و به به و چه چه دوتا آدمی هست که هنوز نشناختنشون  

شادی جان زدی کوبوندی که عزیز اما موافقم 

هم وطن عزیز حالا نی نی سایت نه اما از این خلسه بی تفاوتی نسبت به بلاهایی که سرمون میارن در بیا 

از این بی احترامی که جای جای این کشور داره بهمون میشه از این فردگرایی از این راضی بودن به هر چیزی که میتونی بهترش رو داشته باشی 

از رعیت بودن و ارباب داشتن دست بکشیم 

شخصیت و کرامت انسانی رو بر گردونیم 

حرفم فقط این سایت نیست حرفم کلی تره 

اگه ندیدمتون حلالم کنید دوستون داشتم دوستای خوبی بودین هر چند مجازی ولی پشت هر سیستمی انسانی زنده بود که نفس میکشید و احساس داشت 

روزگارتون شیرین و پر از آرامش لباتونم خندون تا ابد 

یادم رفت اضافه کنم کتاب بخونید بخونید که درهای دانش و رستگاری به روتون باز بشه 

ایندفعه دیگه خدا حافظ

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2706