2733
2734

کمپین اعتراضی نسبت به روند تغییرات در نی نی سایت * به ما بپیوندید *

ما جمعی از كاربران قديمى سايت  بدین وسیله اعلام میداریم که به علت بی توجهی و عدم پاسخگویی مسیولین نسبت به مشکلات پیش آمده،  همچنین عدم وجود امنیت سایبری در نی نی سایت که از کوچکترین و بدیهی ترین حقوق کاربران در فروم هاست، به مدیران ذی ربط اعتراض داریم و اعلام میکنیم تا پاسخگویی صادقانه مدیران مبنی بر تاریخ مشخص و دقیق کارایی سایت به صورت منظم، به عنوان یک سایت معتبر با گارانتی امنیت سایبری بالا براى کاربران, از حضور درسایت خودداری می کنیم.

همچنین از دیگر کاربران فهیم سایت که واقف به حقوق خود در برابر وبسایت ها می باشند دعوت میکنیم تا در این حرکت ما را یاری دهند.  

این حرکت اعتراضی به مدت چهار شبانه روز از تاریخ 8 ارديبهشت از ساعت  7 صبح  به اجرا در خواهد آمد و در صورت عدم توجه و پاسخ از طرف مدیران  بر مدت زمان این حرکت افزوده خواهد شد.

قطارى سمت خدا میرفت،هم مردم سوار شدند،وقتى به بهشت رسیدند همه پیاده شدند یادشان رفت مقصد خدا بود نه بهشت.

اميدوارم كاربرهاي عزيز همكارى كنند تا مديران سايت هم به خواسته ما احترام بزارند 

قطارى سمت خدا میرفت،هم مردم سوار شدند،وقتى به بهشت رسیدند همه پیاده شدند یادشان رفت مقصد خدا بود نه بهشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موافقم

بعلاوه تغییر باید طوری باشه که کاربر مجبور نباشه یه دور از اول وقت بذاره و سایت رو زیر و رو کنه تا یه موردی رو پیدا کنه.کوبیدید از اول ساختید

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

2738

منم موافقم

درسته من خودم نظرم این بود که فرصت بدیم معایب رو برطرف کنن

ولی متاسفانه بعد از گذشت چند روز کوچکترین تغییری دیده نشده

به نظرم بهتره یه مدت خلوت کنیم تا مسئولین هم بلکه یه کم سرشون خلوت شه و به مشکلات برسن

اکثر کاربرا واسه ی تبادل نظر میومدن نینیسایت در کنارش مقاله هم میخوندن گهگداری.ولی الان تا میایم سایت بیشتر صفحه ی اصلی رو مقاله ها گرفته!بابا ما میایم درددل کنیم راهنمایی بگیریم از تجربه های دوستامون استفاده کنیم وگرنه مقاله همه جا هست.

ما همون خونه ی صمیمی و بی ریای خودمون رو میخایم.اینجا یه سایت تصنعی و فرمالیته شده .

2706