2737
2739
عنوان

تعبیر خواب دندون کشیدن

115 بازدید | 12 پست

بچه هااا من دیشب خواب دیدم ک دارم دندون میکشم

البته دندونپزشک میکشید ک کامل میشناسم طرف و

بد یکی از دندونامو کشید یکی دیگه رو نتونست بکشه ...

البته این دندونایی ک خوابشو دیدم تو واقعیتم میخام بکشم

دیروزن رفتم دندونپزشکی نشد...

میگن تعبیر خواب دندون بده

احتمال داره از فکر کردن بهش این خواب و ببینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا خواب دیدن بده‌ ولی شما به خاطر زیاد فکر کردن به این موضوع خواب دیدی. انشالله خیر باشه برات. یه صدقه هم رد کن بره.....

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
2731
کلا خواب دیدن بده‌ ولی شما به خاطر زیاد فکر کردن به این موضوع خواب دیدی. انشالله خیر باشه برات. یه ص ...

تصریح میکنم خواب دندون بده.......

نه خوابای دیگه

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.

اگر دیدی از دندونت که کشیده خون اومده خواب باطله اما اگر خون ندیدی بله متاسفانه اون دندون کشیده تعبیر بدی مثل ازدست دادن و مرگ داره حتما حتما صدقه بده آیت الکرسی زیا بخون تا دفع بلا بشه ...یکی از دوستانم خواب دیده بود که دندونش افتاده متاسفانه بعد از یک هفته داییش تصادف میکنه و تمام سر نشینان ماشین فوت میکنن

2740

خواب دندون خیلی مهمه حتما صدقه بده توی نت بزنی کامل تعبیرش میاد البته شاید دلیلش همون باشع ک توی فکرت بود

🌱🌱عاشق ماشین207هستم ارزومه یروز بخرمش من فدای خوشگلیش بشم الهیییی🥲🥲🥲🥲🥺🥺🥺🥺😂شمالی دتر😎🥰

من خواب  دیدم دندونم کشیدم پدر بزرگم فرداش مرد😐

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...

مامانم همیشه میگه اگر خواب بدی رو دیدی اول از همه یه کاسه آب بردار خواب رو برا آب تعریف کن بد آب رو بریز دور اینطوری تعبیر خواب با آب میره بعدش هم صدقه زیاد بدید و آیت الکرسی بخونید انشاءالله دفع بلا میشه