2737
2739
عنوان

به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 12379 بازدید | 497 پست

عزیزم تشکر نداره من که اصلا کاری نکردم. ان شاءالله پول خونه هم جور بشه. نمیتونی خودت بری سرکار یا با شوهرت برین یه شهر دیگه کار کنین جایی که کسی نشناسش بتونه بره سر یه کار معمولی؟

چقدر خوبه آدم دوست صمیمیش جاریش بشه! همیشه همبن جور دوست میمونیم! هورا!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم اذیت میکنه اصلا ازم جدا نمیشه برم سرکار. شوهرمم خیلی ناامیده به زندگی افسردگی گرفته حالش اصلا خوب نیس. هر روز یه طلبکار میاد تو محله همه در به در دنبالشن

برای حل مشکلم سه تا صلوات میفرستی؟؟؟

سلام عزیزم.خوبی؟چه خبر دخترت خوبه؟خب الحمدلله اوضاع بر وفق مراده...یه چیزی....اگه مثلا خودت بخوای از همین خانوم و شوهرش که برخورد بدی با همسرت بکنن دیگه از سر ناچاری البته ایا همسرت به خودش نمیجنبه؟ببین من خودم همسرم گفتم ضمانت شخصی رو کرد و مجبور شدا کارشو جمع کنن چون از سمت بانک الان اومدن دنبالش.باورت میشه من طبقه بالا خونه مادر شوهرمم.همیشع ناشکرم.اما تاپیک شمارو میخونم باز میبینم اوضاعم بهتره.رقم ضمانت همسر من خییییلی بالاست.از سر رفاقت این کارو کرده اما ....الانم مجبور شده همون چندرغازی که داره رو به اسم برادرش کنه.برای کارم فعلا بیکاره اما میخاد با داداشش یه کار شراکتی بکنه.هر چنددددد من خیلی ناراضیم اما خب مجبوره فعلا نمیتونه مستقل باشه.....امیدوارم شرایطت بهتر بشه.من میگم کاش همین دوستش بذارتش تو فشار بلکه کاری کنه

2731

سلام دیمای مهربون ک فراموشم نکردی و بهم سر میزنی. شوهرم انگار چشماشو گوشاشو بسته نمیخواد چیزی بشنوه. تا میخوام حرفی بزنم میگه یه کاری نکن پشیمون شی برم و دیگه نیام. خودمم موندم به قرآن. الان با کمک شماها دخترمو نجات دادم فردا و پس فردا چی؟ همیشه م یکی نیس تاوان مارو بده. دخترم گناه داره عاخه

عزیزم من چند روزی اینجا رو گم کرده بودم. اما خدا میدونه چقد به فکرت بودم. کاش میشد کمک کرد بهتون.. آخه پول پیش خونه چیزی نیست .. اما متاسفانه الان همه اوضاعشون داغونه .. خیلی خوشحالم دخترکوچولوت الان خوبه .. تو رو خدا صبر کن و از خدا کمک بخواه . ان شالله کمکت میکنه.  منم امشب یه مبلغ خیلی ناچیز میریزم به همون کارت . ببخش که اینجا گفتم

خدایا دوست دارم

کاش شوهرتون به خودش بیاد و یه تکونی بخوره.  آخه با یه جا نشستن که کاری پیش نمیره . برین یه شهر کوچیک اونم یه مدت کارگری کنه.  آخه آسمون که به زمین نیومده دوباره میسازین همه چیو

خدایا دوست دارم
2740

این خانومه امروز میگف همه بهم میرسن میگن پس حامله نشدی پس بچه دار نشدی؟ انقد با حرص میگفت ک داشت گریه م میگرفت. میگف تو بگو چه جوری حامله شم با چی حامله شم :( خدایا خودت کمکم کن شرمنده ی همه شدم خانومه داش جیغ میزد دخترمم ترسیده بود گریه میکرد تازه خابوندمش. دیگه فکرم کار نمیکنه نمیدونم چیکار کنم. زنگ زدم به شوهرم گفتم هرجورشده اون خونه زیرزمینو ک گفتی بگیر سرم داد کشید گف هرجا میخوای برو هرکار میخوای بکن فقط دس از سرم وردار 

نهایت حرفش این بود که برو هشتصدهزارو از عموت بگیر ماهی صدوپنجاهو خودم جور میکنم. به عموم زنگ زدم برنداش بعد زنش زنگ زد هرچی از دهنش دراومد گف. گف ک دس از سرمون وردارین دیگه حق نداری زنگ بزنی تنها امیدمم ناامید شد

تو کار خدا موندم. هشتصدهزار پولیه ک یک چهارم حقوق یه کارمندم نمیشه اونوخ من باید ب خاطرش این همه زخم زبون باید بشنوم. توروخدا دعا کنین شوهرم بره سرکار. دیگه نمیتونم تحمل کنم. دخترمو یه هفته س حموم نبردم دعا کنین از این خونه خلاص شم 

من ک این همه ب خدا اعتقاد دارم این همه دوسش دارم پس چرا این همه بلا داره سرم میاد؟ بخدا تاحالا مرتکب گناه بزرگی هم نشدم همیشه سرم توکار خودم بوده. پنج سالم بود پدرمادرم تو راه مشهد تصادف کردن رفتن جوری ک هیچ تصویری ازشون تو ذهنم نیس زیر دست زن عمو بزرگ شدم با چه سختی. پونزده سالمم بود به زور شوهرم دادن. پدرمم یه خونه ی کوچیک داش ک اونم فروختن و پولشو خوردن عموهام. جهیزیه مم انقدری بد دادن که جلو خانواده ی شوهرم هنوزم سرم پایینه. تا الان که بیست و یک سالمه هنوز معنی واقعی زندگیو نمیدونم

از دست زن عموم دلم داره میترکه. از بچگی ک بزرگم کرده براش کار کردم تو خونه ش هرکاری میگف میکردم حتی غذا درست میکردم مراقب بچه هاش بودم هرسال عید میرم براش فرش میشورم و کمک میکنم پارسال عید حامله بودم باز با اصرار گف پتو هاشو بشورم :( بماند که بعدش رفتم زیر سرم و مریض شدم   

عزیزم من فکر میکنم شوهرت از شما نقطه ضعف پیدا کرده و تابهش حرف میزنی میگه میرم دیگه نمیام. ایندفعه بهش بگو برو. عاخه بودنت چه حسنی داره. اگه بره حداقل مثلا میتونی بری کمیته امداد کمک بگیری. بعدشم ببخش که باز این حرفو میزنم.اما باید با وجود دختر وابسطه ات بری سر کار. برو تو یه مهد خدمتگزار شو دو شیفت بمون تا غروب. الان شرایطت جوری که هرجا بگی باهات راه میان. یا برو از یه بچه نگه داری کن دخترتم میتونی ببری یا پرستار یه پیرزن بشو با بچت تو خونش بمون حقوق هم بگیر.بابا حداقل تو خونه سبزی پاک کن. اینقدر نگو نمیشه. منتطری شوهرت یه کاری کنه اونم فقط میگه:نمیتونم حرف نزن میذارم میرم.

ببخش اگه بد حرف زدم از سر دلسوزی میگم به خدا . آخه شما خیلی کم سن و بی تجربه ای و مادرو خواهر بزرگتر و کلا ادم دلسوزی دوروبرت نیست که راهو نشونت بده و  بهت اعتماد به نفس بده

چقدر خوبه آدم دوست صمیمیش جاریش بشه! همیشه همبن جور دوست میمونیم! هورا!
2706