2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
یکی دو دقیقه روز دوم تاخیرم هم بود

اره مثبته برامن همینجوری شد،الکی رفتم هزینه هم کردم ازمایش خون دادم اونم مثبت شد،همون بیبی چک درسته

مبارکه

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️

این برای دیروز امروز رفتم آزمایش دادم دعا کن مثبت باشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
اره مثبته برامن همینجوری شد،الکی رفتم هزینه هم کردم ازمایش خون دادم اونم مثبت شد،همون بیبی چک درسته ...

خدا از دهنت بشنوه خسته شدم از بس دکتر رفتم

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
این برای دیروز امروز رفتم آزمایش دادم دعا کن مثبت باشه

مبارکه عزیزم.با این خط پررنگ حتما مثبته به امیدخدا😍

انشالله سالم بغل بگیریش❤️

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
مبارکه عزیزم.با این خط پررنگ حتما مثبته به امیدخدا😍 انشالله سالم بغل بگیریش❤️

مرسی

اسی از من میشنوی تا وقتیکه از سلامت جنین باخبر نشدی به کسی نگو چشم میزنن

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
اسی از من میشنوی تا وقتیکه از سلامت جنین باخبر نشدی به کسی نگو چشم میزنن

به مامانم گفتم فقط،آره این دفه تا چهار پنج ماهگی نمی‌خوام به کسی بگم آخه دفعه قبل گفتم ، دوقلو هام تو دوماهگی ایست قلبی کردن مجبور شدم کورتاژ کنم

به مامانم گفتم فقط،آره این دفه تا چهار پنج ماهگی نمی‌خوام به کسی بگم آخه دفعه قبل گفتم ، دوقلو هام ت ...

اخ عزیزم پس تو هم مثل من تجربه تلخی داشتی🥹🥹 انشالله این یکی بچه‌ات صحیح و سالم بیاد بغلت♥️ از ته قلبم برات دعا میکنم توهم برام دعاکن

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2706