2733
2734
اخ عزیزم پس تو هم مثل من تجربه تلخی داشتی🥹🥹 انشالله این یکی بچه‌ات صحیح و سالم بیاد بغلت♥️ از ته ق ...

مرسی عزیزم

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم مبارکت باشه واسه منم دعا کن چند ساله چشم انتظارم دعا کن منم دلم شاید بشه عزیزم خدا حاجت ر ...

مرسی عزیزم انشالله دامنت سبز میشه فقط استرس نداشته باش که خودش نمی‌ذاره باردار شی میدونی چیه خدا دقیقا همون وقتی که انتظارشو نداری با یه فندوق کوچولو تو دلت سورپرایزت می‌کنه تو دوتا بارداری من که این طور بود

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
مرسی عزیزم انشالله دامنت سبز میشه فقط استرس نداشته باش که خودش نمی‌ذاره باردار شی میدونی چیه خدا دقی ...

مرسی عزیزم چیکار کنم که همش استرس دارم پنج ماه پیش یه سقط داشتم امیدم نا امیده چون هم تنبلی دارم هم پرولاکتینم بالاست شما تو این ماه عزیز دعا کنید خدا به منم یه نیم نگاهی بندازه 

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
2731
مرسی عزیزم چیکار کنم که همش استرس دارم پنج ماه پیش یه سقط داشتم امیدم نا امیده چون هم تنبلی دارم هم ...

انشالله که خدا به زودی یه نینی خوشگل قسمتت کنه میشه توهم برام دعا کنی این دفعه دیگه بچم سالم به دنیا بیاد و سقط نشه

انشالله که خدا به زودی یه نینی خوشگل قسمتت کنه میشه توهم برام دعا کنی این دفعه دیگه بچم سالم به دنیا ...

ان شاءالله که به حق این ماه عزیز یه بچه سالم و صالح و جیگر نصیبت بشه عزیزم 😍😍😘😘

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
ان شاءالله که به حق این ماه عزیز یه بچه سالم و صالح و جیگر نصیبت بشه عزیزم 😍😍😘😘

مرسی گلم