2737
2734
عنوان

گرفتن پس انداز از شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 68 پست
شوهر منو فقط خدا میشناسه خسیس و گداصفته خیلی سیاست داره جدیدا گوشت و مرغ هم نمیخره دیگه فعلنم با ...

خسیس باشه ک نمیشه کاریش کرد

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم طلا میخرم ولی نمیدونه طلاس گفتم بدل هست موقع لازمش بشه میگم از مامانم برات طلا گرمی قرض میگیرم ب ...

شوهر من از بدهکاری متنفر بگم قرض کنیم قبول نمیکنه

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
طلا و سکه میخرم بعد موقع نیاز میگم بیا بفروشیم میگم قسطی خریدم نمیفهمه کی و چجوری پولشو دادم و چند ...

چجوری ازش میگیری؟ شوهر من فقط به اندازه‌ای پول بهم میده که نفقه محکوم نشه. خیلی سیاست داره و زرنگه.‌همیشه هم به کارتم میزنه که مدرک باشه

توکل به خدا🌿
2742
نوچ🤭

جاریه منم از این کارها زیاد کرد، ولی اون خییییلی خطری پول برمیداشت، آخرش شوهرش مچش رو گرفت، طلاهاش هم گرفت و با خاک یکیش کرد. ᥬ🥶᭄ 

خیییییلی مراقب باش دستت رو نشه، منکه خیلی میترسمᥬ🥺᭄ 

کاربر سال 98 هستم
2738
خخخخ حالا شوهر من تا  قرض نکنیم ب فکر نمی‌افته

اخلاقا متفاوته

جاریه منم از این کارها زیاد کرد، ولی اون خییییلی خطری پول برمیداشت، آخرش شوهرش مچش رو گرفت، طلاهاش ه ...

دقیقا منم اگه دستم رو بشه با خاک یکسان میشم🤣

[QUOTE=] شوهر منم پول بهم نمیده زیاد کارتشو میگیرم گاهی ازون پس انداز میکنم [/QUOTE]

خب شوهرت از این نظر خوبه

شوهر من ریز به ریز خرجا رو توی یه اپلیکیشن که روی گوشیش نصب کرده وارد میکنه

کارت هم نمیده هیچوقت. گداصفته کلا

توکل به خدا🌿
دقیقا منم اگه دستم رو بشه با خاک یکسان میشم🤣

من قبلا حسابی پول جمع میکردم و کلی طلا خریدم. 

از وقتی جاریم سوتی داد شوهر منم دیگه پول بهم نمیده، هر چی بخوام خودش برام میخره. 

فعلا دارم تحمل میکنم کی جرش بدم خدا میدونهᥬ😡᭄ ᥬ😡᭄ 

کاربر سال 98 هستم
2706