2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان عزیز بیایید یه کم بهم دلداری بدهید، خیلی دلم گرفته ما دی ماه پارسال یه سکه امامی خریدیم3 ...

اشکال نداره عزیزم بازم میخرید

منم طی یک حرکت جو گیرانه ی مقدار از پس اندازم رفت  

اما بازم جمع میکنیم ان شالله

2731
دیگه فکری جز خرید طلا و سکه باقی نمیمونه🥴🥴 من راستش از هزینه هام زیاد نمیزنم و در کل سبک زندگیمون ...

منم مثل شمام 

اصلا مثل دوستان اینجا سفت و سخت نیستم و نمی تونم باشم😁

حتی یه مدت هزینه هامو می نوشتم ولی خسته شدم گفتم من هرچی خرج می کنم نیاز دارم چرا خودمو اذیت کنم

ولی از بچه های اینجا خیلی موارد خوبی یاد گرفتم 🤩

دوتا نکته برام مهمه :

۱.پس انداز و خرید طلا روتین زندگیمه برای هدف های بزرگتر به امید خدا

۲.تا حد ممکن اسراف نکنم واقعا عذاب وجدان می گیرم نعمت خدا هدر بره

before i die i want to be happy and make others happy
دقیقا اللن فقط تمرکزم رو بزارم برای جلب اعتمادش و یافتن قلق مرحله بعدی پول بنظرم یه دو سه سالی کاردا ...

عزیزم میتونی خودت توخونه یه چیزایی درست کنی ببری همون باشگاه بفروشی..مثلا لیف و اسکاچ ببافی..یا مثلا گل سر آسون درست کنی..از این کارای کم هزینه وراحت🌹

عزيزم این پول و همسرم بهم داده ی ملکی رو فروختیم که سر خریدش من طلاهامو فروخته بودم و همه پس اندازمو ...

عزیزم یه پیشنهادی بکنم 

نظرتون درمورد اژانس بانوان یا اسنپ بانوان چیه ؟اگر شهر بزرگ هستین اوقاتی که بچه ها.مدرسه ان میتونین برین اسنپ 

حتی سرویس مدارس بردارین 

هم پولی دستتون میاد هم ازخونه نشینی بهتره

با حساب کتاب و کسر هزینه بنزین و بیمه و لاستیک و..بقیه درامد هفتگی رو خوردخورد طلا بگیرین 

کاربران محترم:میفرماید می بخور   منبر بسوزان مردم آزاری نکن .....می بخوری شلاق میزنن منبر بسوزونی اعدام میشی ولی تا میتونی مردم ازاری کن هیچکی کاریت نداره 🥺🥺🥺🥺🥺🥺متوجه این دیگه ......                                 ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2740
سلام ظهر بخیر نه عزیز راحت باش بلد باشم حتما جواب میده.  برا ما که اون معدلی که برا ۱۸ماه ...

عزمزمه میشه منم راهنمایی کنید 

خیلی با حساب مهر کار نمیکنم الان ک زدم دیدم این اومد برا معدل حساب.چجوری باید درخواست بدم ممنون میشم راهنمایی کنید 

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
سلام دوستان عزیز بیایید یه کم بهم دلداری بدهید، خیلی دلم گرفته ما دی ماه پارسال یه سکه امامی خریدیم3 ...

سلام عزیزم 

خدا رو شکر کنید‌که خودتون پول داشتین و به کسی رو نزدین ،  خدا بزرگه ، مثبت فکر کنید ان شالله زود جاش پر میشه 

عزت نفستون ، هزارتا از این سکه ها بیشتر میرزه  

خدایا نگهدار همسر و فرزندانم باش🙏🙏
عزیزم یه پیشنهادی بکنم  نظرتون درمورد اژانس بانوان یا اسنپ بانوان چیه ؟اگر شهر بزرگ هستین اوقا ...

ممنون عزیزم از پیشنهادت ،اتفاقا رانندگیم خیلی خوبه ولی این وسط ی مشکلی هست نمیتونم به این کار برسم چون دست و پام برای این کار بسته اس

دوستان من از دو سه تا تحلیل گر که پیگیرشون هستم شنیدم نقره هم رشد خوبی میکنه اگه تونستید درصد کمی ا ...

بازار فروشش هم خیلی مهمه

چیزی باید بخریم که نقد شوندگی بالایی داشته باشه

طلا و سکه نقد شوندگی خیلی خوبی دارن.

سلام و خدا قوت به دوستای عزیزم 
و تشکر از رویا جون و معصومه جون عشق❤😘

💚معصومه جونم ما بعد حدود یک ماه و خورده که همسرم از اول ماه رمضان کارشو از دست داد تازه الان سه هفته ای میشه رفته سرکار و پول آورده.
یه کم خودمونو جمع و جور کردیم ۶تومن قسط قرعه مون عقب افتاده بود دادیم،۴تومن هم جای دیگه از قبل بدهی داشتیم اونم دادیم.
خلاصه این بیکاری بد موقع و یهویی خیییلی برنامه هامو بهم ریخت و خیلی عقب موندم حقوق همسرم حدودا ۲۵میشد که براش برنامه ها داشتم ولی خب.. خدا رو شکر که محتاج دکتر نشدیم سلامتیم...
جونم برات بگه که بنده توی مدیریت منزل به پای شما و بچه های تاپیک نمیرسم ولی همیشه جلوی اسراف رو گرفتم مثلا 
۱-تولید نان خشکمون خیلی کمه همون نمیزارم کپک بزنه میدم ماست بندی بجاش شیر میگیرم

۲-رب و پوره گوجه همیشه خودم دریت میکنم یا مامان بهم میده
۳-مربا خیلی کم مصرف داریم اونم گاهی خودم درست میکنم گاهی میخرم.

ادامه دارد....