2737
2734

شوهرمم شماره دوستشو میده به مامانش میگه اینو ببر بده به اون دخترا .مامانشم میره بهشون میده 

تا بعد از یه مدت مامانش تعریف کرد 

ما اونموقع همه چیو ب هم میگفتیم ولی شوهرم پنهون کرده 

یعنی حالم اونقدری بد شد که نمیتونم الان توصیف کنم حالمو 

بنظرتون معنی کارش یعنی چی 

دارم از غصه میترکم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئنی شماره دوستشو داده شماره خودش،نبوده 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2731

به شوهرت گفتی ؟؟؟؟؟ من بودم جرش میدادم

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
2740
کثافت شماره دوستشو داده خودشم باهاشون بحرفه اگه عقدین هنوز طلاق بگیر مرد زندگی‌نمیشه

وای توروخدا اینجوری زود قضاوت نکنید الکی فکر میندازی تو سر این بیچاره میره انجام میده زندگیش خراب میشه شاید همچین چیزی نبوده

2706