2733
2734
عنوان

شما به آه اعتقاد دارین ؟

574 بازدید | 53 پست

یه نفر خیلیی دوستم داشت خیلی برام گریه کرد

من باهاش ازدواج نکردم

بعد از اون خیلی کارام سخت پیش میرن یا اصلا پیش نمیرن

خیلی سختی پیش اومد و اشکم در اومد

عقدم عروسیم حالام بچه

موارد دیگه برام مهم نیست

یه باربهش گفتم من به همه ارزوهام رسیدم هرچی از خدا خواستم بهم داده گفت پس من ارزوت نبودم

گفتم نه

چون مطمعن بودم خانوادم نمیذارن

کلا بیشتر منطقیم تا احساسی

خودم اعتقاد نداشتم ولی الان که فکر میکنم میگم نکنه اهه اونه و اشتباه کردم 🤷🏽

خیلی دعاش میکنم میدونم اونم زندگیش خوب نیست

حال منم خوب نیست اینارو نوشتم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم هست

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2731

ببخش عزیزم

ولی بیخود کردی ازش سواستفاده کردی و میدونستی خانواده ات نمیزارن

صرفا ازش استفاده کردی

بله آه اونه 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740

امیدوارم انقدر خوشبخت بشه که کلا از ذهنش پاک شی و ببخشدت

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
اگه خیلی وعده وعید بدی به کسی بعد ولش کنی خوب میتونه آه بکشه اما دوستیه ساده بدون قول دادن و بعدش عو ...

نه واقعا وعده وعید ندادم

ولی دوسش داشتم

بهش گفتم مطمعنم نمیذارن تو حتی به عنوان خواستگار پاتو خونه ما بذاری و همینم شد

نه همیشه 

اگه اینجوری باشه خیلیا عاشق خیلیا شدن پس این زندگی های شخمی همه باید از آه باشه خوب یا پسره نرفته خواستگاری یا دختره نخواسته 

خوب قرار نیست یه دختر همسر ۱۰ نفر بشه چون عاشقشن یا یه پسر شوهر ۱۰ تا دختر بشه چون عاشقشن فقز بخاطر اینکه آه نکشن

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
2706