2733
2734
عنوان

دخترم میگه زشتی آبرومو میبری

| مشاهده متن کامل بحث + 2067 بازدید | 66 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی چه

زنگ روشن بپوش خب 

منم زیر چادر همش رنگ روشن میپوشم 

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

نوجوان هستند و این رفتار طبیعیه 

جز خودشون کسی رو قبول ندارن و فکر میکنن مرکز عالم هستی هستند

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
دختر یه جور . پسر یه جور  پسر من هم دیشب بدجوری دلم رو شکست تا صبح نخوابیدم  صبح خیلی تر ...

چیشد مگه عزیزم؟.ایشالا خدا نگهدار همه بچه ها باشه

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
ینی چه

یعنی چیزی که شما بزرگ کردی 

انتقاد بهش یاد دادی 

درک این که انسان ها متفاوتن یا اجتماع یاد نگرفته آموزش مادر به فرزند  میده 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
میتونید همینطوری که لباس میپوشید فقط شیک تر باشه استایل جدید امتحان کنید یا پایه تر باشید باهاش

خواهرم رفتم مانتو بالای زانو خریدم رنگ سبز روشن این ن جلو باز استینش بلنده میگم تو چ کار من داری خودت مادر بپوش هر جور دوس داری میگه ن تو پس جایی باهام نیا

لطفا درخواست دوستی ندین
یعنی چیزی که شما بزرگ کردی  انتقاد بهش یاد دادی  درک این که انسان ها متفاوتن یا اجتماع ی ...

اتفاقا میفمه میگه من از اون آدما ک می‌پوشانن زیاد بدم‌میاد میگم ب تو چه هر کسی کار خودشو میکنه میگه تو نباید اونطوری باشی میگم منکه اونقدر نمیپوشونم میگه ن موهاتو بریز اینکارو کن 

لطفا درخواست دوستی ندین

چرا اینجوری شدن بچه ها اخه دختر منم دائم ایراد میگیره حالا بچست بزرگ شد چیکار میخوام بکنم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

نسل جديد ولي خيلي متفاوتن انگار 

چرا ماها نميگفتيم دل پدر مادر نشكنه، تو نميگفتيم به پدر مادر ...نداشتن به رو نمياورديم چيزي ميخوايم ... 

كلا نسلي هستن كه از اونور بوم افتادن انگار 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
خواهرم رفتم مانتو بالای زانو خریدم رنگ سبز روشن این ن جلو باز استینش بلنده میگم تو چ کار من داری خود ...

پس مشکل دخترتونه معذرت می‌خوام برید پیش مشاور

چون باید بتونه با افتخار خانوادشو به همه معرفی کنه

آقایون دعوت به دوستی ندن
اتفاقا میفمه میگه من از اون آدما ک می‌پوشانن زیاد بدم‌میاد میگم ب تو چه هر کسی کار خودشو میکنه میگه ...

مگه من گفتم نمی‌فهمه من گفتم انتقاد به بچهش یاد دادی الان تو مادرشی بهت میگه میگه چشم 

همسرش نمیگه چشم ها به مشکل میخورن 

باید یادش میدادی هر کسی همون جوری که هست باید بپذیری

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
2706