2733
2734
عنوان

شما به آه اعتقاد دارین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 53 پست
نه رابطه ای نبود ولی اشنا بود و خیلی ازم بزرگتر مدتهااا بهم زنگ میزدو پیام میداد ولی از اولین تماس ...

اها پس نه مقصر نیستی و هیچ اهی نمیتونه داشته باشه 

من فک کردم تو رابطه بودین و بهت وابسته شده بود

زور خدا از همه بیشتره💚 و میلیون ها رویا منو زنده نگه داشتن🩷✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه واقعا وعده وعید ندادم ولی دوسش داشتم بهش گفتم مطمعنم نمیذارن تو حتی به عنوان خواستگار پاتو خونه ...

بابا اینا همش چرت و پرت کدوم آه آدما خودشون مقصر اتفاقای بد دور و برشون هستن .این حرفا رو نریزین تو مغزتون واقعا. آدمای موفق و پولدار دنیا به نظرتون این چیزا رو قبول دارن ؟ آه دوس پسر و دوس دختر ؟بعدم این هممممه پسر وعده ازدواج دادن و بعدش با یکی دیگه پریدن الان همشون بدبخت شدن ؟ این چیزا دروغه

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  
2731
وقتی میدونستی خانوادت حتی نمیزارم بیاد خواستگاری  همون روزای اول کات میکردی که وابسته ودلبسته ...

من گفتم باور نمیکرد

و چون چند سال بود دوستم داشت

دلش میخواست باهام حرف بزنه

بیچاره چیز خاصیم نمیگفت و توقعی هم نداشت

واقعا دوسم داشت فکر کنم

عمه یکی از دوستامم یه خواستگار ذاشت که خیلی پسره دوسش داشت ولی عمع هه ردش کرد ولی پسره خیلی سه پیچ ب ...

وای چه وحشتناک

نه این مظلوم بود و اصلا سه پیچ نشد

البته به یقین رسید که شدنی نیست خیلی باهم فرق داشتیم

نه به خدا 😁 من هیچ کاری نکردم اونم فقط چند بار تلفنی و پیام ابراز محبت کرد و چون اشنا بود پیغام پ ...

نه تأیید نمیکنن چون به طور کامل در جریان نیستن 

شما خودت رجوع کن به دلت ببین در حقش ظلم کردی یانه 

امید وارش کردی یانه؟

گاهی حتی جواب تلفن دادن هم میشه امیدوار کردن چون طرف میگه اگه منو نمیخاست تلفنمو پیاممو جواب نمیداد

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
وای چه وحشتناک نه این مظلوم بود و اصلا سه پیچ نشد البته به یقین رسید که شدنی نیست خیلی باهم فرق دا ...

عیبی نداره لابد قسنت هم نبودین به تظرم زیاد مشکلات زندگیتو به این ربط نده کمتر اذیت میشی

شوهر من ده سال پیش با برادرش و زن برادرش و مادر و خواهرش چنان بلایی سر من آوردن که تعریف کنم دیوونه میشید...فقط مونده بودم که عدالت کجاست...تا به یک سال نکشید بچه برادش یک سال تو بیمارستان ها بود و دنبا بچه اینور و اونور میرفتن تا بچه فوت کرد...یک سال من و ول کرده بودن و سراغ بچه ی بودن...دوباره شروع کرده شوهرم 

اها پس نه مقصر نیستی و هیچ اهی نمیتونه داشته باشه  من فک کردم تو رابطه بودین و بهت وابسته شده ...

نه واقعا من خیلی بچه و بی عرضه بودم

بعدا که فهمیدم هیچکس مثل اون دوسم نداشت

همش خودمو سرزنش میکردم که چرا کاری نکردم یا انقدر قاطع بودم که اون مطمعن شه نمیشه و تلاش نکنه

ولی هنوزم میبینم چجوری نکام میکنه حالم بد میشه (سالی یه بار یا تو مراسما میبینمش)

و خیلی میاد تو خوابم خیلییییی

بابا اینا همش چرت و پرت کدوم آه آدما خودشون مقصر اتفاقای بد دور و برشون هستن .این حرفا رو نریزین تو ...

راست میگی 😁❤️

ولی استیکر خنده رو نبین انقدر روحی داغونم همه چیو بهم ربط میدم الان 😞

اره من خیلی اعتقاد دارم 

منظورم کارماس 

اگه باهاش تو رابطه بوده صد در صد کارماشو پس میدی چون خونوادت قبول نمی‌کرد نباید باهاش حرف می‌زدی اصلا 

من خودم هم کارما دادم هم دیدم کارمای دل شکستمو داده طرف

آقایون درخواست دوستی ندین   زیر 18 سال تو تاپیکم نیاد منو هم ریپ نزنه حوصله بحث با بچه مدرسه ای ندارم
نه تأیید نمیکنن چون به طور کامل در جریان نیستن  شما خودت رجوع کن به دلت ببین در حقش ظلم کردی ی ...

نه یقین دارم ظلم نکردم و روراست بودم

اون یه ادم بالغ بود پسر بچه نبود

من بچه بودم و خیلی ترسیده بودم که خانوادم چه برخوردی باهام میکنن تنها اذیتی که کردم این بود که خیلی با صراحت و قاطع خرف میزدم بدون لوس بازی

چون دقیقا از امیدوار شدنش میترسیدم هی ناامید میکردم

2706