2737
2739
عنوان

نی نی سایت چقدر بی محتوا شده

319 بازدید | 29 پست

قبلن میومدی چهارتا چیز یاد میگرفتی الان کلن شده خاله زنکی

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من که از ۹۸ هستم،همیشه همینجوری بوده،احتمالا شما منظورت قبل از ۹۸ هست،منم شنیدم خوب بوده،چون اون موقع همه به اینترنت دسترسی نداشتن،الان دست بچه۷ساله هم هست

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

اینستا هم شده مث نی نی سایت به دو دسته یا ثابت کنن پولدار و خفنن یا یه داستان جدید یاد گرفتن که با کسی که بیست سال ازشون بزرگتره ازدواج کردن و تو زیرزمین نه متری زندگی میکنن و سرشون هوو اومده همه هم مث هم🥴

2740

متاسفانه 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
من که از ۹۸ هستم،همیشه همینجوری بوده،احتمالا شما منظورت قبل از ۹۸ هست،منم شنیدم خوب بوده،چون اون موق ...

یه سری از تاپیک های خیلی قدیمی نی نی سایت رو خوندم واقعاً جو گرم و صمیمی بودش الان یه سری فقط میپرن به هم گیسو گیس کشی

دیگه موقع رفتنه .... 🚶🏻‍♀️💔

دقیقن ... تاپیکای خوبم سریع تعطیل میکنن

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
یه سری از تاپیک های خیلی قدیمی نی نی سایت رو خوندم واقعاً جو گرم و صمیمی بودش الان یه سری فقط میپرن ...

امکان نداره تو تاپیک های پر بازدید دعوا نشه قبلا خیلی جوش بهتر و صمیمی تر بود

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
اینستا هم شده مث نی نی سایت به دو دسته یا ثابت کنن پولدار و خفنن یا یه داستان جدید یاد گرفتن که با ک ...

همه چی بی محتوا و چشم و همچشمی یا تظاهر و خالی بندی شده 

هعییی

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
2706