2733
2734
عنوان

نی نی سایت چقدر بی محتوا شده

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که از ۹۸ هستم،همیشه همینجوری بوده،احتمالا شما منظورت قبل از ۹۸ هست،منم شنیدم خوب بوده،چون اون موق ...

آره اون روزا خیلی صمیمیتا بیشتر بود و بحثا اینقدر خاله زنکی نبود الانم یکی تا میاد دو کلام حرف حساب میزنه سریع تاپیکش تعطیل میشه

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
2731

بخونید رد بشید

همه تاپیکا رو باز نکنید

چیزی رو جدی نگیرید

مغزتون رو درگیر محتوا تاپیکا نکنید

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
شما استارتشو بزن ما هم همراهی کنیم

خخخخخ من اکثرا خواننده خاموش بودم ولی قدیماا رفیق نی نی سایتی زیاد داشتم💔

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
برای اینکه چیزی یاد بگیری باید تاپیک های گذشته رو سرچ کنی

دقیقن همینطوره الان چیزی پیدا نمیکنی سوالم بپرسی کسی جوابتو نمیده مگر مسائل خاله زنکی مطرح کنی همه بیان

خخخخخ من اکثرا خواننده خاموش بودم ولی قدیماا رفیق نی نی سایتی زیاد داشتم💔

تعلیقی زیاد داده اینجا سؤال مغزدار بپرسی دیگه مثل سابق جواب نمیگیری 

کاربران مرد در تاپیک های بنده اظهار نظر نکنند
تعلیقی زیاد داده اینجا سؤال مغزدار بپرسی دیگه مثل سابق جواب نمیگیری 

میگم که باید تو حاشیه بچرخی پرت و پلا ببافی البته هستن هنوز تاپیکای جذاب و پرمحتوا ولی توش گیس و گیس کشی میشه تعطیل میکنن

قدیما انقدر سایت تبلیغ هم نداشت محتوای سایت و تاپیکا هم بدرد بخور تر بود

آخ آخ نگووووو الان بالا پایین وسط ... کلافت میکنه این حجم از تبلیغات

چیز خیلی خوبی که قبلنا بود پاک کردن تاپیکات دست خودتت بود ولی نی نی سایت زرنگ شده واسه اینکه تو گوگل بیاد بالا اونو برداشت کسی نتونه تاپیکاشو پاک کنه الانم بخوای پاک کنی صدبار باید نی نی یارو صدا بزنی تهشم نمیان پاک کنن