2733
2734
عنوان

نی نی میخواااااام 😭😭😭

267 بازدید | 20 پست

من یک ساله اقدام به بارداری دارم ولی باردار نشدم رفتم دکتر ازمایش هورومونی و عکس رنگی رحم برام نوشت برای همسرمم ازمایش اسپرم 

ازمایش جفتمون نرمال بود ولی عکس رنگی رحم نوشته لوله های رحم بازه ولی لوله چپ اتساع خفیف بدون انسداد روییت شد 

بنظرتون یعنی چی؟

کسی مثل من بوده؟

مشکل خاصی فکر نمی‌کنم داشته باشی عزیزم

منم نی نی میخوام😁

ایشالا به زودی جفتمون مامان میشیم 

خدایا هزاران مرتبه شکرت. هر وقت هرچی ازت خواستم بهم دادی. شاید یه کم طول بکشه اما همیشه بهترینشو بهم میدی. خوشبختیمو با دادن یه بچه سالم و صالح و خوشگل تکمیل کن. الهی آمیییین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم نی نی ام ۴ روز پیش تو ۶ ماهگی زایمان کردم و زنده نموند😭منم بدجوری دلم برا نی نیم و تکون خوردناش تنگ شده😭😭😭

سیسمونی شو میبینم دلم آتیش میگیره

۳ ماه دیگ قرار بود سالم بغل بگیرمش خداجان😭😭😭

حالا میرهههه حداقل تا یه سال دیگه

من دلم نی نی میخاد خداجووووون😭😭😭😭😭😭😭

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
منم نی نی ام ۴ روز پیش تو ۶ ماهگی زایمان کردم و زنده نموند😭منم بدجوری دلم برا نی نیم و تکون خوردناش ...

وای خدا چقد ناراحت شدم 

ایشالا جاش سبز میشه نگران نباش

بی دلیل افتاد عزیزم؟ 

خدایا هزاران مرتبه شکرت. هر وقت هرچی ازت خواستم بهم دادی. شاید یه کم طول بکشه اما همیشه بهترینشو بهم میدی. خوشبختیمو با دادن یه بچه سالم و صالح و خوشگل تکمیل کن. الهی آمیییین
2740
منم نی نی ام ۴ روز پیش تو ۶ ماهگی زایمان کردم و زنده نموند😭منم بدجوری دلم برا نی نیم و تکون خوردناش ...

منم تو 7ماهگی بوه بدنیا اومد ولی نموند برام ،میشه بدونم چی شد 6ماهگی بدنیا اومد 

قربونا بشم دلت به حکمت خدا گرم باشه هیچ کاری بی حکمت نیست انشالله باز باردار میشی و نی نی سالم بغل میگیری 

محکم و قوی باش 😘😘

2706