2752
2734
عنوان

نی نی میخواااااام 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 20 پست
وای خدا چقد ناراحت شدم  ایشالا جاش سبز میشه نگران نباش بی دلیل افتاد عزیزم؟

نیفتاد.‌‌..تا لحظه آخرم قلبش میزد و تکون میخورد

هیچی هیچیش نشد،دکترام تعجب کردن

کیسه آبم اومده بود پایین

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
منم تو 7ماهگی بوه بدنیا اومد ولی نموند برام ،میشه بدونم چی شد 6ماهگی بدنیا اومد 

تا لحظه آخر قلبش میزد و تکون میخورد

هیچی هیچیش نشد،دکترام تعجب کردن

کیسه آبم اومده بود پایین بیخووود و بی جهت

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
نیفتاد.‌‌..تا لحظه آخرم قلبش میزد و تکون میخورد هیچی هیچیش نشد،دکترام تعجب کردن کیسه آبم اومده بود ...

😢😢😢😢😢

خدایا هزاران مرتبه شکرت. هر وقت هرچی ازت خواستم بهم دادی. شاید یه کم طول بکشه اما همیشه بهترینشو بهم میدی. خوشبختیمو با دادن یه بچه سالم و صالح و خوشگل تکمیل کن. الهی آمیییین
2731
اهل کجای گلم؟بنظرم تحت نظر دکتر خوبی باشی حل میشن مشکلات 

هستم ولی خب دست دکتر هم نیست زیاد دکتر میگه عمل  یا هم اونقدر باردار بشی و سقط بشه که رحم جا باز کنه منم دلم نمی‌خواهد عمل کنم 

دست خداست که بده و بمونه 

جای خوب لانه گزینی کنه و خون‌رسانی بشه ورحم جلو رشدش رو نگیره