2737
2739
عنوان

تخفیف کتاب دی.جی کالا

84 بازدید | 16 پست

ازش کتاب میخرید؟؟

وای چقدر دلم میخواد بخرم بعضی هاش تخفیفاش خیلی خوبه تا ۵۰ درصد 

ولی خب بعضیاشم کلا ۱ درصد تخفیف زده😢😂

چند تا کتاب خوب معرفی کنید که تو تخفیفاشم باشه😁

اینایی که تخفیف میزنن اکثرشون مشکل داره 

مثلا نوشته ها دوبار روهم چاپ شده یا خیلی کمرنگ هستن

چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا ...تو به اندازه پروانه شدن زیبایی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دی جی کالا اکثرا جیبی هستن ،الان برو سایت نمایشگاه کتاب تهران ببین چیا داره .

کتابفروشی محل خودتون بخری بهتره .

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

کتاب سمفونی مردگان . اثر مرکب . دختری در قطار . ملت عشق . کیمیاگر . صد سال تنهایی . تنهایی پر هیاهو . مغازه خودکشی 

اینایی که تخفیف میزنن اکثرشون مشکل داره  مثلا نوشته ها دوبار روهم چاپ شده یا خیلی کمرنگ هستن

نه بابا ، من چند بار کتاب خریدم ازش با تخفیف خوب ، هیچ وقت هم مشکل نداشتن کتابا تا حالا

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2740

من کتاب زیاد خریدم از دی جی کالا

تخفیفاش هم انصافا  خیلی خوب بوده و کتاب بدون مشکل دستم رسیده

اما اونایی که خیلی تخفیف داره معمولا ترجمه های خوب و تاپ نیست یا انتشاراتش خیلی شناخته شده نیست

حتما نظرات رو بخون موقع انتخاب

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
اینایی که تخفیف میزنن اکثرشون مشکل داره  مثلا نوشته ها دوبار روهم چاپ شده یا خیلی کمرنگ هستن

اع آره اخه یه چیزی خیلی عجیب بود برام کتاب کتابخانه نیمه شب رو سه جور میفروخت که هر سه تاش از یه ناشر بودن

اولی گرون تر بود یکم تخفیف داشت دومی یکم بیشتر 

سومی خیلی ارزون بود ۵۰ هزار تومن بود تعجب کردم که چرا یه کتاب از یه ناشر باید سه جور فروش بره

نه بابا ، من چند بار کتاب خریدم ازش با تخفیف خوب ، هیچ وقت هم مشکل نداشتن کتابا تا حالا

کتاباش اندازه ش خوبه ؟؟رقعی یا جیبی

کتاباش اندازه ش خوبه ؟؟رقعی یا جیبی

همه جور اندازه ای داره ، توی قسمت مشخصات هر کتاب بری نوشته . من هم جیبی گرفتم ازش ، هم کتاب معمولی ، هم چند تا کتاب داستان برای دخترم گرفتم که سایزش بزرگ بود ، تقریبا اندازه کاغذ a4

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
اع آره اخه یه چیزی خیلی عجیب بود برام کتاب کتابخانه نیمه شب رو سه جور میفروخت که هر سه تاش از یه ناش ...

احتمالا برای سه تا فروشگاه مختلف بوده ، برای همین قیمتش فرق میکنه . 

اصلا قرار نیست جنس مورد دار بفروشن . اگه کتاب رو خریدی و دیدی همینجوری که دوستمون گفت چاپش کم رنگه یا دو خط روی هم افتاده ، راحت میتونی پسش بدی و پولت رو بهت برمیگردونه

همه جور اندازه ای داره ، توی قسمت مشخصات هر کتاب بری نوشته . من هم جیبی گرفتم ازش ، هم کتاب معمولی ، ...

من اونایی که نیاز داشتم ،اندازه زده جیبی ،دیگه منصرف شدم

2706