2737
2734

سلام دوستای خوب نی نی سایت ، من میخوام از تجربه عضویتم در نی نی سایت و گشتن تو تایپیکا و خوندن و شنیدن مشکلات آدمای مختلف بگم ، من تا قبل از اینکار زندگی عادیم رو میگذروندم خوشی بود ، مشکل هم بود ، شادی بود چالشم بود و.. زندگیم رو میگذروندم و با تمام وجود حس میکردم همسر فوق العاده و زندگی خوبی دارم ، اما مشکلات بقیه رو که خوندم یا حتی خوشیها رو ، کم کم مشکلات خودم بیشتر نمایان شد انگار چشمم باز شد یا شایدم بدبین شدم یا عینک خوش بینیم رو برداشتم یا همزاد پنداری کردم نمیدونم ولی الان حس میکنم همسرم فقط یه مرد زیرک هست که میدونه چجوری میتونه با کمترین هزینه و تلاش همه رو از خودش راضی نگه داره البته چهره اش که میاد جلو چشمم نمیتونم باور کنم اینجوری باشه ولی واقعا گم کردم خودم رو ، با اینکه به این سایت معتاد شدم ولی دلم میخواد یه تایم طولانی نیام و چک نکنم چون تنها دستاوردی که برام داشته آگاهی بوده که تنها چیزی که بهم داده حال بد هست حتی نمیدونم اگاهی هست یا توهم ! شمام اگر جدیدا حساس تر شدید به جای بردن آتش زندگی دیگران داخل زندگی خودتون مراقب باشید و بیشتر دنبال دلیل حال بدتون باشید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعضی آگاهی ها گرون تموم میشن 

اره و البته آگاهی هایی که به بهای گزافشون نمی ارزن مثل خرید یه کفش گرون قیمت و مارک که میبینی یه سایز از پات کوچیکتره و تو نمیتونی پاتو کوچیک کنی و اگه کفش رو هم بپوشی هر لحظه ات عذابه

دوست و همنشنین شما کیست؟

اگر کُت خود را در یک اتاق قرار دهید که در آن افرادی سیگار می‌کشند، خیلی زود آن بوی دود می‌گیرد.

اگر شما آن را در باغ بگذارید، بعداً، زمانی که آن را به داخل خانه می‌آورید، آن عطرِ هوا و گل‌های تازه را به خود خواهد داشت.  

شبیه این موارد با ذهن اتفاق می‌افتد.

لباسِ افکارتان، ارتعاشات کسانی که با آنها در رفت و آمد هستید را جذب می‌کند. اگر شما با بدبختی‌ها آمیخته شوید، شما به بدبختی تبدیل خواهید شد.

و اگر شما با خوشحالی مردم شاد، آمیخته شوید شما طبیعت شاد و شادی را توسعه خواهید داد.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤
2738
آفرین درود برشما    

لطف داری.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤