2737
2739

بچه ها من خواهرشوهرم ازم کوچیکتره،مجردم هست،سر تیکه ای که بهم انداخته بود،از کربلا اومد بهش زنگ نزدم،خونه شونم نرفتم،چشاشم عمل کردنی بهش زنگ نزدم،حالا پدرشوهرم زنگ زده به شوهرم گله گی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تیکش چی بود که نبخشیدیش؟ این جور وقتا به خاطر خواهر شوهر نه به خاطر مادرشوهر و پدرشوهر بهتره زنگ بز ...

من قبلا بهش گفتم بودم که بادی اسپلش برا زیر بغل نیس،اونم بادی اسپلش استفاده میکنه،اون سری یه نفر ازش پرسید بادی اسپلش برا کجاست،اونم از تو اتاق خواب بلند گف برا زیر بغله ،تا منی که تو پذیرایی نشستم بشنوم

2742
الان میگی چیکار کنم؟یه راهنمایی کن

به نظرم دیگه کدورتارو بزارین کنار

شب برین یه سر بزنین یه زیارت قبولی هم بگین و بیاین 

لج کردن و قهر کردن با خانواده شوهر فقط به ضرر عروسه 

الان میگی چیکار کنم؟یه راهنمایی کن

یه سری رفته بودم لوازم ارایش فروشی،چشمم افتاد به بادی اسپلش،گرفتم تو دستم نگاش کردم،این از پشت شیشه مغازه دید فکر کرد،میخوام بادی اسپلش بخرم،فکر کرد نمیشنوم،درحالی ک از جلو مغازه داشت رد میشد گفت،تا دیروز مام خوب بود ،حالا بادی اسپلش میخواد،اخه قبلنا بش گفته بودم مام بهتر از بادی اسپلشه

2740
2706