2733
2734
عنوان

من متاهلم ولی به یه غریبه حس دارم

424 بازدید | 27 پست

من متاهلم ۱۱ساله

ازوقتی رفتیم سر خونه زندگی مون دست بزن داشت بد دهن بود خیانت میکرد.ناخاسته حامله شدم.نتونستم از بچم دل بکنم وحامی هم نداشتم.بچه بدنیا امد اون شد کتک خورپدرش.خیلی سعی کردم درمانش کنم به خانوادش گفتم .تصمیم به طلاق گرفتم نشد.مادرم گفت برای خودت خونه بگیر بچتونگه دار.بدون پول حامی چطور میشد؟تصمیم به خودکشی گرفتم😔بخاطر بچم بازمنتونستم.شوهرم یه آدم روانیه نه یه ذره محبت احترام عشق هیچی ازش ندیدم.حدود چند ماهی یکی از عضای خانوادم فوت کرده افسردم.از یه طرفیم به یکی حس دارم اونم از دور.نه من اون رو میشناسم نه اون منو.حتی تاحالا صداشو نشیدم نمیخامم بشنوم.چیکازکنم این حس از کلم بپره؟از افسردگی این حس؟چون من بهیچ کس اعتماد نمیکنم واین حس تو وجود من مرده بود

دوباره حرف های شوهرم باعث شد احساس بیکسی وتنهایی کنم این تاپیک رو بزنم.شوهرم دستش کجه ازمغازه پول برمیداره باحقوقشو اون پولا کلی پول جمع کرده.(اون نمیدونه من خبردارم)ازحسابش موجودی گرفتم ودیدم)امشب گفت بعد عید میرم یه جای دور نتونین پیداکنیم.بابا من مگه آدم نیستم دل ندارم چجور جلوی این احساس رو بگیرم وقتی باهمچین آدمی زندگی میکنم😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

طبیعیه اگه از یکی دیگه خوشت بیاد ولی خب باید در همین حد بمونه چون متاهلی  در رابطه با روانی بودن شوهرت هم نمیشه ما بهت راه حلی بدیم اون کارش از روانشناس هم گذشته 

هرآنچه خدا بخواهد همان میشود 

سلام عزیزم 

کاشکی حرفهایی که بهت میزنم رو عمل کنی کمک خیلی زیادی بهت میکنه حداقلش اینه که زندگی من رو نجات داد برو توی اینترنت سایت منتظر رو سرچ کن سخنان استاد شجاعیه مرد خیلی بزرگیه برو توی قسمت کارگاهاش و مبحثی که احساس میکنی به حال درونت نزدیکه رو شروع کن به گوش دادن بهت یاد میده چطور فکر کنی بهت یاداوری میکنه که برای چی باید زندگی کنی بهت کمک میکنه عاشق محبوب حقیقی بشی خیلیی فوق العاده است

2706