2733
2734
عنوان

خانمم خیلی غر میزنه کمکم کنید

2951 بازدید | 113 پست

از دیروز بهم میگفت فردا تعطیله نمیخواد بری مغازه و فلان 

بریم خونه مادرم اینا بهشون یک سری بزنم، منم گفتم مغازه رو نمیتونم تعطیل کنم واسه یک مهمونی که واجب نیست، میخوای تو رو میبرم خودم باید بیام مغازه کار دارم، گفت تنها نمیرم اونجا میخوام تو هم باشی و گیر داد، منم حوصله مهمونی و شلوغی ندارم و دم عیده باید کار کنم دست خالی نباشیم تو عید، صبحی پا شدم بیام مغازه گفتم بیا برسونمت من بعدش میرم مغازه گفت نمیخوام، جایی نمیرم اصلا برو، سرشو از زیر پتو در نیاورد منم اومدم مغازه حالا هم میدونم قهر کرده تا چند روز قراره برام قیافه بگیره و سرسنگین باشه 

به نظرتون حق با کی بود بوده، منکه گفتم بیا میبرمت واحب نیست که حالا منم اونجا باشم

حق با شما

میشه برام صلوات بفرستی قشنگم🤍 ؟  یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم   نه اسمم رها نه موشم☹️   (رها )موشی = فراموشی  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگ اقایون هم تو نی نی سایتن🤣🤣🤣🤣

من خدا رو دارم و امید دارم به فردایی که برام در نظر گرفته ...من به صبر و امید عجیب اعتقاد دارم ....خدای من شکرت که هستی مهم بودنِ توئه تو زندگیم مهم اینه تو ازم راضی باشی نه کسِ دیگه ای نداده ات و داده ات هزاااااراااااان بار شکر    به امید تو لحضه‌هامو سپری می کنم خودت کمکم کن
2742
2740

شک نکن فهمیده اینجا بین خانمایی و داری گلایه میکنی منتظر عواقبش باش

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
شما مردا اتفاقا همین زن ها رو دوسدارید بیخود نیاید درد ودل کنید اینجا 

همووون

تاپیکاشون الکیه همش

میان اینجا یکیو پیدا کنن دوست شن 

تو الان باید سر کار باشی دیگه نی نی سایت اومدنت چیه 

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد
2706