2733
2734
عنوان

خانمم خیلی غر میزنه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3137 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخ ک من این جمله رو زندگی کردم.نگوووو دلم میخاد الان دور از جون همه مون ی سگ هار باشم و گاز بگیرم تا ...

منم مثل توام 

حالم اصلا خوب نیست😭😭😭

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۰.۹۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
2731
تاپیک قبلیم بخون دارم دیونه میشم

ببین حرص نخور اصلا مردا اصلا عین خیالشون نیست

منم مثل شما کمکش کردم پول ندادم ولی قناعت که به جایی برسه الان ۳ تا خونه داره و ماشین و سرمایه

دیشب از دستش که خودش مقصر بود بالشت اوردم تو حال خوابیدم

اصلا نیومد بپرسه چرا ناراحتی چته

من تا صبح نخوابیدم

الان خودش راحت گرفته خوابیده😭😭😭😭

منم همش گریه فایده هم نداره

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۰.۹۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪

آقای محترم همسرتون دلش واستون تنگ شده و دوست داره بش توجه کنی وگرنه دلیلی نداره که بخواد حتما شما کنارش باشی خونه پدرش،لطفا اگه واست مقدوره واسه زنت وقت بیشتری  بزار.همش که کار نمیشه.این سوالو خودت جواب بده :چند وقته دوتایی جایی نرفتید ؟؟؟اگه خیلی وقته حتما دلتنگه و توجه میخواد.