2733
2734
عنوان

یا مهدی پسرم رو به تو می سپارم

850 بازدید | 46 پست

خدا هیچ مادری و ناامید نکنه من یه مادرم یه مادر که نگران پسر کوچولومم، آقای من یعنی میاد روزی که پسرم بگه مامان یا ابجیشو صدا کنه؟ یا مهدی یعنی می بینم لحظه ای رو که اشاره کنه با مفهوم و معنی حرفامو بفهمه؟ خدا کمکش کن، آقای من امشب بهش نظر کن نذار دلم بشکنه، دوستان لطفاً برای پسرم دعا کنین خودم مشکوکم بهش تو رو به مهدی موعود دوستان دعا کنین فردا یه نشونه ببینم ازش ، شبی نیست بدون گریه بخوابم دعاش کنین امشب شب تولد آقای کاش صدامو، بشنوه کاش هیچ مادری این‌حسو تحربه نکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

الهی عزیزم ،انشالله شفا پیداکنه🥲

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️
2738

با اجازه استارتر دوستان لطفا برا پسر منم دعا کنید زودتر حرف بزنه دارم دق میکنم دیگه 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
عزیزم هجده ماهشه اما اشاره ندارن خیلی کم داره دستور پذیری داره اصلا انگار نمی فهمه من چی میگم 

عزیزم حتما ببر دکتر مغز واعصاب اصلا بیخیال نباش زود میگیری کنی زودم خوب میشه 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2706