2733
2734

دخترم۲۰روزشه کولیک‌داره هی ب خودش میپیچه قرمز میشه زور‌میزنه‌باد شکم از ش‌خارج‌نمیشه ک‌اروم‌بشه مثلا اللن انقد زور زد بگپیچید ب خودش یذفعه دستشویی کرد حالا اروم شد راحت شیر خورد خوابید 

شب بدتر میشه شب تا صب گریه‌نمیکنه ولی هی با خودش زور میزنه میپیچه نمیتونه بخوابه مجبورم بهش شیر بدم همش تاصب بیداریم باهم

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

ننو بخر براش

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

خیلی خیلی ببخشید ولی وقتی شکمش باد میکنه و نمیتونه تخلیه کنه با یه چیزی مث گوش پاک کن و اینا اطراف مقعدشو تحریک کن کمک میکنه دفع کنه و راحت بشه طفلکی 

صداهای سفید هم از نت دانلود کن یا براش صدای سشوار بذار

میتونی تو گهواره بذاری تکونش بدی یا سوار ماشینش کن اینا آرومش میکنه

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قدم نورسیده مبارک .شیر خشت و ترنجبین از عطاری بگیر در روز سه بار صبح ظهر شب هر بار یه قاشق غذاخوری بده بخوره مابقیشو خودت بخور .باعث میشه شکمش کار کنه خودتم رعایت کن لبنیات و حبوبات و چیزهایی که نفخ آور هستن نخور انشالله این زود خوب بشه

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
پدی لاکت بده خب

قطره اینفاکول خریدم براش 

قطره کولیکز هم‌دکتر بهش داد ولی اثر زیادی نداشت 

البته اینفاکول تازه استفاده کردم‌میگن‌بده‌بهش چندروز تااثر‌بذاره 

دایمتیکون‌و‌پدی لاکت و‌هم‌میخرم‌خداکنه‌اروم‌بشه بچم

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
ننو بخر براش

گهواره ننویی خریدم اصلا اثر نداره براش

اگه خودت بهش شیر میدی  حتما هر روز تخم گشنیز و هل باد دم کن بخور

شبر خودم کنارش شیر خشک هم‌میدم 

حتما اماحان میکنم ممنون

خیلی خیلی ببخشید ولی وقتی شکمش باد میکنه و نمیتونه تخلیه کنه با یه چیزی مث گوش پاک کن و اینا اطراف م ...

دیشب اینکارو‌کردم‌با گوش پاککن و‌روغن بادوم اصلا اثر نداشت 

الان بکم شکمش و‌چرب کردم دهددقیقه بعدش اشکمش کار کرد اروم‌شد نمیدونم بخاطر این بود یا کلا خودش هی میپیچید ک ذاروم‌شد

قدم نورسیده مبارک .شیر خشت و ترنجبین از عطاری بگیر در روز سه بار صبح ظهر شب هر بار یه قاشق غذاخوری ب ...

خودم خیلییی مراعات میکنم 

شیرخشت ترنجبین دارم نمیدونستم برا دلدرد فک‌میمردم برا زردی نوزاد فقط میدم‌بهش

2706